CLJ U-15: Porażka w Krakowie po dobrym meczu

Pomimo kilku dobrych okazji (słupek, poprzeczka, nieuznany gol) z Krakowa wracamy bez punktów. Jednak był to naprawdę dobry mecz naszej drużyny dlatego w kolejnym spotkaniu liczymy na 3 punkty.

Cracovia Kraków 1-0 KKP Korona

Skład: Domagała, Moczulis, Sadłocha, Hańćko, Krakowiak, Bojek, Piotrowski, Żyła, Błaszczyk, Sikorski, Bernacki, Kwiatek, Gołacki, Nowak, Myszyński, Ocios, Zięba, Nosek

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Piotr Lichota: Chłopcy zagrali bardzo dobry mecz z dobrym przeciwnikiem. W pierwszej połowie to gospodarze prowadzili grę jednak my się mądrze odgryzaliśmy i również stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe. Tracimy bramkę w końcówce pierwszej połowy po naszej stracie i szybkiej akcji gospodarzy. Początek drugiej połowy należał do Cracovii jednak z biegiem minut to my nadawaliśmy ton na boisku. Byliśmy bardzo blisko wyrównania, gospodarzy uratował słupek, poprzeczka a kilka strzałów było obok bramki. Strzelamy również bramkę wyrównująca jednak sędzia dopatrzył się spalonego. Po czerwonej kartce dla kapitana Cracovii cały czas naciskamy na gospodarzy i staramy się strzelić bramkę jednak strzały blokują obrońcy albo brakuje chłodnej głowy w fazie finalizacji. Jesteśmy dumni z chłopaków z jaką determinacją dążyli do wyrównania i jeżeli będą grali na takim poziomie co w tym meczu na pewno będziemy punktować w kolejnych meczach.

Facebook