Zmagania Ligowe Orlików

Kolejny weekend za nami, gdzie nasi orlicy młodsi  rywalizowali z zespołami z Województwa Świętokrzyskiego.

Orlik Młodszy gr. 1

Drużyny: KKP Korona I, KKP Korona II, DAP Kielce (Dwie drużyny), Orlęta Kielce, Akademia Korona S.A

KKP KORONA I: CIEPLEWICZ ARTUR, KAMOLA TADEUSZ, PASTUSZKA FRANCISZEK, PODSIADŁY MARCEL, SAŁKIEWICZ WIKTOR, STOPKA JAN, TOMCZYK JAN, JANUSZEWSKI ZENIA, PÓŁCHŁOPEK IGNACY

KKP KORONA II: KOLASA RAFAŁ, KOZERA KAROL, KULIŃSKI ANTONI, PASTUSZKA ANTONI, KOŁODZIEJ WIKTOR, KMIECIK JAKUB, KOWALCZYK IGOR, STACHERA KRZYSZTOF, KOSMALA LEON

Trenerzy Michał Sarek i Karol Nieszporek: Kolejny turniej za nami, chłopcy po raz kolejny zaprezentowali się z dobrej strony. W każdym spotkaniu starali się realizować zadania oraz narzucać swój styl gry. Rywalizacja z zawodnikami o rok starszymi na pewno przyniesie wiele korzyści w zakresie rozwoju zawodników.  

Orlik Młodszy gr. 4

Drużyny: KKP Korona V, KKP Korona VI, PAS Skarzysko, Orlicz Suchedniów, Tęcza Gowarczów, AP Champions Końskie

Skład: Kudła, Sularz, Gil, Kałuża, Mojecki, Ciosek, Młynarczyk, Dąbrowski, Jędrzejewski, Wicha, Ksel, Tokarczyk,

Trenerzy Rafał Kowalski i Bartek Lewandowski: W niedzielę, będąc gospodarzami, rozegraliśmy drugą kolejkę meczów turniejowych organizowaną przez ŚZPN. Na zawody nie stawiła się drużyna Orlicza Suchedniów. Mecze rozgrywane były równocześnie na dwóch boiskach 7×7 po 25 minut. Zanotowaliśmy dwie wygrane i jedną porażkę. Pierwszy mecz graliśmy z drużyną Pas Skarżysko. Zawodnicy pokazali się z dobrej strony, kontrolowali grę, stworzyli kilka ciekawych akcji zakończonych bramkowo. Drugi mecz rozegraliśmy z Champions Końskie. Niestety odnotowaliśmy w tym spotkaniu porażkę. Chłopcy stwarzali sytuacje bramkowe, jednakże brak wykończenia przełożył się na wynik. Ostatni mecz odbyliśmy z Tęczą Gowarczów. Nasi chłopcy całkowicie zdominowali to spotkanie i nie pozwolili przeciwnikom na stworzenie sytuacji bramkowej. Wszyscy chłopcy zasługują na pochwałę ze względu na zaangażowanie. Pomimo tego, są elementy, nad którymi musimy jeszcze popracować na treningach.

Orlik Młodszy gr. 5

Drużyny: KKP Korona III, KKP Korona IV, Star Starachowice, Juventa Starachowice, Spartakus Daleszyce, Arka Pawłow.

Trenerzy Siergiej Januszewski i Iwo Sochacki: Świetna postawa zawodników na boisku, walczyli o każdą piłkę. Chłopcy z meczu na mecz czują się coraz pewniej siebie. Najważniejsze, że każdy miał dużo spędzonych minut na boisku.

 

Facebook