ZAKOŃCZENIE ZIMOWEJ EDYCJI TURNIEJU ORLICZEK.

30 stycznia został rozegrany ostatni turniej z cyklu zimowych Turniejów Orliczek U-11 dziewcząt. Dla naszej żółto-czerwonej ekipy był to debiut w jakichkolwiek rozgrywkach dziecięcych. W ostatnim turnieju rywalizowało ze sobą 5 drużyn: KKP Korona – organizator turnieju, Czarni Połaniec, KSP Kielce, Łysica Bodzentyn oraz Hetmanki Włoszczowa.

Podczas rozgrywek nie były zapisywane wyniki, nie sporządzono klasyfikacji końcowej. Wszystkie drużyny dostały puchary za udział, każda z dziewcząt dostała upominek. Warto też dodać, że Laura Kępska dostała statuetkę dla wyróżniającej się zawodniczki w całym cyklu turniejów.

Skład KKP Korona
: Jarosz Maja, Kępska Laura, Komorowska Jagoda, Ryś Wiktoria, Wojciechowska Lena.

Trener Magdalena Pawlik: Cykl trzech turniejów, na których byliśmy: we Włoszczowie, w Połańcu oraz Kielcach prowadzony był bez ewidencji wyników oraz klasyfikacji miejsc. Turnieje miały na celu oswojenie dziewcząt w rywalizacji z innymi drużynami, naukę oraz przede wszystkim czerpanie przyjemności z gry w piłkę. I uważam, że te cele zostały w pełni zrealizowane, co tym bardziej cieszy. Dodam, że nasze dziewczęta były aż o 3 lata młodsze od najstarszych zawodniczek mogących uczestniczyć w rozgrywkach także tym bardziej brawa dla nich, że dzielnie walczyły, rywalizując z koleżankami z innych drużyn.

Facebook