Turniej rocznika 2013 w Miedzianej Górze

W sobotę 03.12.2022, grupa srebrna rocznika 2013 wzięła udział w turnieju organizowanym przez kieleckie Stowarzyszenie Sport CK. Gospodarzem był klub Wicher Miedziana Góra.

Mecze grupowe:
Orły II Bodzentyn 0–4 KKP Korona 
KKP Korona 3–0 Cosmos Zagnańsk 
Wicher I Miedziana Góra 1–0 KKP Korona 

Półfinał:
Astra Piekoszów 1–0 KKP Korona

Mecz o 3 miejsce:

KKP Korona 0–2 Granat Borki 

Bramki: Jan Dąbrowski x2, Mikołaj Stawczyk x1, Tomasz Gonciarz x1, Rafał Młynarczyk x2, Mateusz Gil x1

Skład KKP KORONA: Tomasz Mojecki, Mateusz Gil, Jan Dąbrowski, Rafał Młynarczyk, Patryk Ciosek, Oliwier Tarka, Mikołaj Stawczyk, Tomasz Gonciarz, Piotr Pawlaczyk, Kacper Sularz, Kacper Kudła

Trener Rafał Kowalski i Bartek Lewandowski: Rywalizacja w turnieju toczyła się w dwóch grupach. W naszej grupie zagraliśmy 3 spotkania: dwa z nich zwyciężamy bez żadnych problemów,  a jeden mimo dobrej gry minimalnie przegrywamy.
W półfinale turnieju zmierzyliśmy się z Astrą Piekoszów i znów miała miejsce podobna historia: gramy dobrze, zakładamy wysoki pressing, tworzymy kilka składnych akcji, ale brakuje skuteczności i opanowania pod bramką przeciwnika. Rywale też mieli swoje sytuacje i po jednym  z szybkich kontrataków zdobyli niestety bramkę. W meczu o 3 miejsce zagraliśmy z drużyną Granatu Borki. Tego dnia chłopcy byli jednak bardzo nieskuteczni, mimo wielu okazji nie udało się strzelić gola. Przeciwnicy za to, wykorzystali bezbłędnie swoje szanse i wygrali to spotkanie po dwóch szybkich akcjach. Ostatecznie zajmujemy 4 miejsce na 9 drużyn. Jest niedosyt ponieważ nie zamieniliśmy wielu dobrych okazji na bramki , przez co uciekła nam szansa na podium. Mimo wszystko dziękujemy zawodnikom za walkę, a rodzicom za wsparcie z trybun. Podziękowania również dla gospodarzy turnieju za organizację.

Facebook