Turnieje ŚZPN Orlików

Za naszymi Orlikami kolejne cenne doświadczenia z minionego weekendu. Było sporo turniejów i dużo gry a to dla najmłodszych adeptów piłki najważniejsze.

Orlik Starszy gr. III/ Gr. złota 2013

Drużyny: KKP Korona I, KKP Korona II, Wierna Małogoszcz I, Wierna Małogoszcz II, Hetmanki Włoszczowa, Astra Piekoszów

Trener Karol Nieszporek i Karol Styrcz: To był udany turniej w naszym wykonaniu, gdzie zdobywamy sporo bramek po ładnych akcjach zespołowych i indywidualnych. Na pewno musimy popracować jeszcze nad koncentracją, ponieważ zdarzają się naszej drużynie przestoje.

Orlik Starszy gr. IV/ gr. srebrna 2013

Drużyny: KKP Korona III, KKP Korona IV, TOPspin Promnik, Cosmos Zagnańśk, Polonia Białogon, LKS Bolmin

Bramki: Jagielski x4, Piecyk x3, Młynarczyk x3, Dąbrowski x2, Sobczak x2, Kudła x2, Łuczyński x2, Ciosek, Krzemiński, Pióro, Pawlaczyk

Skład KKP III: Nasr Salama, Mojecki, Piecyk, Dąbrowski, Ciosek, Gil, Kudła, Łuczyński

Skład KKP IV: Żyła, Tarka, Krzemiński, Sobczyk, Jagielski, Młynarczyk, Pióro, Bryk, Pawlaczyk

Trenerzy Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski:  Za nami kolejny weekend spędzony na boisku. Cieszy postawa chłopców na murawie, dużo odważnej gry, mądrych decyzji. Dzięki temu stworzyliśmy sobie dużo momentów które zamieniliśmy w bramki.

Orlik Starszy gr. V/ gr. brązowa 2013/14

Drużyny: KKP Korona V, KKP Korona VI, Orlęta Kielce (dwie drużyny), Spartakus Daleszyce, PAS Skarżysko

Skład KKP KORONA V: Grajek, Jedliński, Kij, Kowalczyk, Kowalski, Kuca, Szczepaniak, Trojan, Wicha, Cieślik, Jung, Kosecki

Skład KKP KORONA VI: Błoński, Janyst, Karczewski, Klimas, Pyczek, Urbanowski, Wiórkiewicz, Wojcieszek, Zając F., Zając W.

Trener Bartek Lewandowski: Rozegraliśmy sporo zaciętych spotkań. Widać, że chłopcy rozkręcają się z turnieju na turniej. Z każdym tygodniem jest w nich więcej odwagi i luzu w poczynaniach z piłką. Niestety nadal jest wiele elementów, które musimy poprawić, takie jak: gra w obronie i ogólna koncentracja na boisku. Najważniejsze jest jednak to, że chłopcy zanotowali progres w porównaniu z poprzednimi turniejami, a braki techniczne nadrabiali wolą walki i zaangażowaniem. Za nami kolejne cenne doświadczenie. Dziękujemy przeciwnikom za rywalizację i zabieramy się do dalszej pracy.

Orlik Młodszy gr. I/ gr. srebrna 2014

Drużyny: KKP Korona II, KKP Korona III, Piast Chęciny, MSS Masłów, KSP Kielce, Moravia Morawica

KKP Korona Reprezentowali: Krawczyk, Pyczek, Zygmunt, Sikora, Szablicki, Wasilewski, Jekov, Kozłowski, Kasperek, Dyk, Ksel, Skrzypek, Krzysztofik.

Trenerzy Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski: Tego dnia zabrakło przysłowiowego szczęścia; bardzo dużo strzałów na bramkę przeciwnika kończyliśmy niecelnie. Ogólnie z meczów, które chłopcy rozgrywali, jesteśmy zadowoleni. Założenia, które realizujemy na treningach, wykorzystujemy w meczach, ale jeszcze musimy je dopracować. Chłopakom dziękujemy za zaangażowanie oraz walkę na boisku. W następnym tygodniu będziemy pełnić rolę gospodarza, więc musimy poprawić skuteczność, której dziś brakowało.

Orlik Młodszy gr. IV/ gr. złota 2014

Drużyny: KKP Korona I, Wicher Miedziana Góra, Góral Górno, GKS Rudki, Orlęta Kielce (dwa zespoły), MKS Star Starachowice

Bramki:  Stachera x3, Florecki x4, Januszewski x6, Półchłopek x7, Stwaczyk x3, Mech, Kowalczyk

Skład:  Kacper Florecki, Żenia Januszewski , Mikołaj Stawczyk, Ignacy Półchłopek,  Mikołaj Hałdaś, Rafał Kolasa, Igor Kowalczyk, Adrian Koch, Jakub Migaszewski, Aleksander Mech, Krzysztof Stachera

Trener Paweł Mech i Karol Dziedzic: Kolejny bardzo dobry turniej w  wykonaniu naszej drużyny, cieszy fakt że chłopcy składnie budują grę po wypracowanych schematach i zdobywają piękne bramki.  Jesteśmy zadowoleni z organizacji gry zarówno  w działaniach ofensywnych jak i defensywnych. Wielkie brawa dla całej drużyny !

Facebook