TRAMPKARZE MŁODSI NIE DO ZATRZYMANIA

Świetny sezon naszych trampkarzy młodszych został zwieńczony przekonywującymi zwycięstwami. Nasze drużyny w Świętokrzyskiej I Lidze Trampkarza Młodszego zajęły pierwsze dwa miejsca. Gratulacje!

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego 2008

Wisła Junior Sandomierz 0-8 KKP Korona I

Bramki: Jakub Bogdański 3, Maciej Ksel 2, Marcel Nowak, Kuba Minuczyc, Mikołaj Janiak.

Skład: Olaf Nowak, Marcel Nowak, Michał Nasternak, Karol Krzemiński, Jacek Bilski, Szymon Kartasiński, Kuba Minuczyc, Jakub Bogdański, Dawid Czwartosz, Mikołaj Janiak, Kasper Myszyński, Wiktor Osiński, Oliwier Popeć, Marcel Dębiec, Mikołaj Krzyżanowski, Maciej Ksel.

Trenerzy Rafał Kruk i Szymon Szymaszek: Mecz rozegraliśmy w bardzo dobrym stylu jak Mistrzowie Województwa ! Pod względem techniczno taktycznym było widać, że każdy zawodnik wie co ma robić na boisku. Chłopaki uzupełniali się w każdej akcji. Widać, że zależało drużynie aby w pięknym stylu i przytupem pożegnać ten udany sezon. Piękne akcje zespołowe i ładne bramki. Wracamy z Sandomierza bardzo zadowoleni

KKP Korona I 12–0 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

Bramki: Sadłocha 2, Żyła 2, Bojek 2, Zawistowski 2, Biadun 2, Kałka, Hańćko

Asysty: Kwiatek 3, Sadłocha 2, Kałka 2, Biadun 2, Hańćko, Bojek

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Mikołaj Pełka: Świetny mecz w wykonaniu całej drużyny, dobre tempo gry przez cały mecz i wysoka skuteczność pod bramką przeciwnika. Dużo bramek padało zarówno po akcjach przez środkowy sektor boiska jak również po świetnych akcjach oskrzydlających zakończonych precyzyjnymi dośrodkowaniami.

Facebook