ŚWIĘTOKRZYSKA LIGA MŁODZIKA STARSZEGO

W 9 kolejce w Świętokrzyskiej I Lidze Młodzika Starszego doszło do spotkania pomiędzy naszymi drużynami. W pierwszym spotkaniu padł remis 2-2, natomiast w rewanżu lepsza okazała się nasza „jedynka”.

KKP Korona II 0-5 KKP Korona I

Bramki; Bojek 3, 11, 25 min, Ubożak 53 min, Błaszczyk 57 min

Skład KKP Korona I: Pedrycz – Krakowiak, Sadłocha, Gołacki, – Ubożak, Moczulis – Żyła, Bojek, Błaszczyk na zmianę wchodzili Nosek, Molęda, Domagała, Bracha, Kowalczyk, Michalski, Kwiatek,

Trener Maciej Kwiatkowski i Mikołaj Pełka: Mecz z rówieśnikami z grupy popołudniowej był cały czas pod nasze dyktando. Od pierwszych minut osiągnęliśmy przewagę na boisku i kontrolowaliśmy przebieg meczu. Akcje prowadziliśmy bocznymi sektorami boiska i dogrywaliśmy piłkę na pole karne gdzie skutecznie je kończył Patryk Bojek. Nie forsowaliśmy wysokiego tempa , ale koncentrowaliśmy na grze w piłkę i budowanie akcji w ataku pozycyjnym. Rywale ograniczali się do gry z kontry, ale nie zagrażali nam gdyż dobrze dzisiaj była dysponowana nasza defensywa. Po przerwie obraz nie uległ zmianie, stworzyliśmy sobie kilka okazji, ale nie wykorzystaliśmy ich co na pewno stanowi minus naszej dzisiejszej gry

Trener Cezary Jesiołowski i Paweł Żmuda: Na to spotkanie wyszliśmy bardzo mocno zmotywowani chęcią podjęcia walki o korzystny rezultat, niestety przeciwnik tego dnia był w lepszej dyspozycji od nas czego efektem jest przegrana. Próbowaliśmy ataków skrzydłami i przyniosło to kilka sytuacji strzeleckich, i możliwości zdobycia bramki dlatego z tych elementów gry jestem zadowolony. Zawiodła siła odbioru piłki w strefie obrony i nad tym w dalszym ciągu musimy pracować na treningach.