Sparingowo na remis z Widzewem (rocznik 2010)

W miniony weekend do Kielc zawitała drużyna z Łodzi. Sparing z Widzewem odbył się w systemie 9×9 oraz 11×11. Spotkania okazały się bardzo wyrównane.

Mecz 2×25 min. po  9×9

KKP KORONA 2:2 Widzew Łódź

Bramki: Kasperek as. Bartusiak, Zawodnik Testowany as. Ostrowski

Mecz 2x25min. po 11×11

Bramki: Frankowicz as. Ostrowski , Ostrowski as. Płaza

Skład: Łużniak, Świeczko, Szymczuch, Frankowicz, Płaza, Chłopek, Piekoszewski, Grychowski, Kaczmarczyk, Fornalczyk, Bartusiak, Ostrowski, Nowak, Łach, Kasperek.

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: W miniony weekend rozegraliśmy  wartościowy mecz kontrolny z Widzewem Łódź, który stał na bardzo wysokim poziomie. Pierwsze spotkanie  rozegraliśmy 2×25 minut  po 9 x 9. Jesteśmy zadowoleni z gry w  fazie budowania ataku. Był to wyrównany mecz i każda drużyna stworzyła sobie po kilka dogadanych sytuacji. Niestety tracimy bramki po złych działaniach indywidualnych w fazie bronienia.   Drugi mecz rozegraliśmy 2×25 minut po 11 x 11 i nasza gra wyglądała bardzo dobrze, prowadziliśmy grę i zdobywamy szybko bramkę po stałym fragmencie gry. Niestety w drugiej połowie po zmianach nasza jakość  gry spadła i to drużyna gości wychodzi na prowadzenie.  W końcówce spotkania cała drużyna dążyła  do wyrównania  czego efektem była wyrównująca bramka Oliwera Ostrowskiego.