Skrzaty w akcji!

Zawodnicy z grupy srebrnej rocznika 2017 i złotej 2018 rozegrali sparing z drużyną DAP Kielce 2017. Natomiast gr. złota wzięła udział w turnieju Moravia CUP.

Mecz kontrolny/ Gr. srebrna 2017 i gr. 2018

KKP Korona – DAP Kielce

Trener Patrycja Budzyn i Michał Dąbrowski: Chłopcy i dziewczynki (Zuzia z rocznika 2018) spędzili na boisku łącznie 90 minut ciągłej gry. To był nie lada wysiłek zwłaszcza dla tych najmłodszych. Wszyscy wykazali się odwagą, wolą walki i determinacją. Coraz częściej widoczne są elementy, których uczymy się podczas treningów, tj. wyjścia na pozycje przy otwarciu gry, obserwacja przestrzeni i dużo pojedynków 1×1. Dziękujemy drużynie DAP Kielce za wspólną grę 🙂

Turniej Moravia CUP/Gr. złota 2017

KKP Korona I: Jan Kierzkowski, Leon Parobiec, Julian Głuszek, Patryk Stróżyk, Ziemowit Gałek, Natan Janyst, Kamil Stępień,
KKP Korona II: Patryk Wencel, Maksymilian Król, Leon Markowski, Stanisław Biskupski, Ksawry Gryń, Leon Kasprzyk, Patryk Kobryn.

Trenerzy Patrycja Budzyn i Michał Dąbrowski: Turniej odbył się bez klasyfikacji, każda drużyna rozegrała 8 spotkań (każdy po 13 minut) jeden po drugim, więc chłopcy zostawili na boisku mnóstwo sił, energii i zaangażowania. KKP I zakończył turniej z kompletem zwycięstw, a najlepszym zawodnikiem został Patryk Stróżyk.KKP II zanotowała 3 zwycięstwa, 4 porażki i jeden remis, a najlepszym zawodnikiem został Maksymilian Król.

Brawo chłopaki, widać, że z każdym kolejnym wydarzeniem pokazujecie coraz większy charakter, umiejętności i chęci do wspinania się na coraz wyższy level.

Facebook