Skrzaty na turnieju COPALNIA Talentów

W ostatnią niedzielę rocznik 2017 udał się na turniej Copalnia Talentów organizowanym w Krakowie. Chłopcy mieli okazję zmierzyć się z zespołami: Orzeł Piaski Wielkie, Młoda Orawa Jabłonka, MasterKids Skawa, a także rozegrali grę kontrolną z Parasolem Wrocław.

KKP Korona I: Stanisław Biskupski, Patryk Stróżyk, Kamil Stępień, Leon Kasprzyk, Leon Parobiec, Miłosz Olczyk, Julian Głuszek.
KKP Korona II: Ksawery Gryń, Maksymilian Król, Leon Markowski, Ziemowit Gałek, Alan Stachura, Patryk Wencel, Jan Kierzkowski, Natan Janyst

Trenerzy Patrycja Budzyn i Jerzy Marzec: Zwodnicy podzieleni byli na dwa równe zespoły. Byliśmy sporo przed czasem i wyszło bardzo na plus, ponieważ mieliśmy okazję zagrać sparingowy, poza turniejowy mecz z drużyną Parasol Wrocław. Te mecze pozwoliły nam trochę „wejść w turniej” i zyskać kolejnego sparingpartnera . Turniej był bez klasyfikacji, mecze były rozgrywane jeden po drugim, praktycznie bez przerwy. 

Każdy mecz trwał 24 minuty! Zawodnicy spisali się bardzo dobrze. Każda drużyna rozegrała po 5 spotkań ze względu na to, że nie wszystkie drużyny dojechały na turniej. Ostatni mecz był rozgrywany między sobą. 

W obu ekipach widoczna była dobra kontrola piłki, drybling, strzały z dystansu, doskok do przeciwnika po stracie piłki, niesamowicie cieszyły oko zarówno nas- Trenerów, rodziców i samych organizatorów. Wielkie słowa pochwały dla chłopaków, bo to kolejny turniej, w którym naprawdę widać, że robią świetną robotę- wynikającą głównie z chęci pracy na treningach. Brawo dla Was Chłopaki!

Facebook