Pracowity weekend rocznika 2015

W minioną niedzielę grupa złota rocznika 2015 udała się do Radomia na gry kontrolne z drużyną Radomiaka oraz Beniaminkiem Iłża. Natomiast dzień wcześniej grupa srebrna rozegrała turniej Żaka Młodszego w ramach rozgrywek Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. Za pomoc w organizacji wyjazdu do Radomia dziękujemy Kancelarii Adwokackiej Aleksandra Kolman.

KKP Korona – Beniaminek Iłża

Gr. złota mecze kontrolne

Radomiak Radom – KKP Korona

Beniaminek Iłża – KKP Korona

Bramki: Bębenek x1, Dziubiński x1, Jamorski x2, Kolman x1, Małkiewicz x1, Sosnowski x1, Szczukiewicz x2, Szymczuch x2, Tutaj x1

Kadra: Bębenek, Buras, Dziubiński, Jamorski, Kania, Kisiel, Komoroski, Kolman, Małkiewicz, Mazur, Raczkowski, Roszczypała, Salwa, Sosnowski, Szczukiewicz, Szymczuch, Trojan, Tutaj, Mika.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Bardzo wartościowe mecze w których pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony, fajnie rozgrywaliśmy piłkę i dochodziliśmy do wielu sytuacji bramkowych.  Zawodnicy działali bardzo szybko w odbiorze. ale także aktywnie, szybko w ofensywie przez co pojawiało się trochę niedokładności przy podaniu piłki. Po meczach udaliśmy się całą drużyną na pizzę i kibicować młodszym kolegom z KKP którzy rozgrywali turniej na obiektach Radomiaka. Dziękujemy zawodnikom dobrej postawy, zaangażowania na 100%.

Radomiak Radom – KKP Korona

Gr. Srebrna Turniej ŚZPN

Drużyny: KKP Korona III, KKP Korona IV, Pas Skarżysko, Granat Skarżysko, DAP Kielce V, DAP Kielce VI

Bramki: Lisowski x1, Barański x1, Paluch x2, Buczkowski x2, Krzysztoszek x1, Gołębiowski x1, Sałkiewicz x1

Skład: Bochnacki, Buczkowski, Gołębiowski, Góźdź, Kolasa, Krzysztoszek, Kula, Ksel, Lisowski, Mech, Mizera, Paluch, Sałkiewicz, Słoń, Strzygowski, Sobaś, Wydra, Barański

Turniej ŚZPN gr. srebrna

Trener Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski:  Pierwszy turniej ŚZPN wypadł przyzwoicie, zawodnicy próbowali sporo gry 1×1, stwarzali sporo ciekawych akcji. Na pewno musimy popracować nad tempem działania przede wszystkim z piłką bo w obronie chłopcy pracowali na 100% swoich możliwości. Kolejny turniej w sobotę w Skarżysku i będziemy chcieli systematycznie podnosić poziom swojej gry.


Za pomoc w organizacji wyjazdu dziękujemy: https://adwokatkielce.pl/

Zdjęcia własne i dzięki uprzejmości Granatu Skarżysko.

Facebook