Podział punktów w Trampkarzu Starszym

Ostatnia kolejka dla naszych Trampkarzy przebiegła pod znakiem podziału punktów. Mimo niekorzystnych warunków udało się rozegrać spotkania, w których nie brakowało emocji.

Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych

KKP Korona I 3-3 Akademia Korony S.A

Bramki: Alan Kośmicki, Eryk Stachurski i Jacek Bilski

Skład: Osiński-Iwan Nowak Skowroński Czwartosz Białek Bilski Dębiec Kośmicki Wypych Jaros oraz Janiak Dorosinski Stachurski Kubik Krzyżanowski Koryciński Ryś

Trener Rafał Kruk: Chłopcy lubią takie mecze. Mają wtedy powera i chcą udowodnić sobie że stać ich na wiele! Dużo walki serca, ale i pomysłu na grę ofensywną było w tym meczu. Goniliśmy wynik i to się opłaciło.  Moi zawodnicy pokazali z faworytem ligi, że też chcą liczyć się w walce o Mistrzostwo Województwa.

Neptun Końskie 2:2 KKP Korona II

Bramki: Zięba, Kwiatek, Żyła, Ksel, Malinowski

Asysty: Malinowski 2, Michalski, Zięba, Kasperkiewicz

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Mimo, że dwukrotnie prowadziliśmy w tym spotkaniu i prowadziliśmy grę, to wracamy z remisem. Własne błędy przeciwnicy skrzętnie wykorzystali i mogą być zadowoleni z wyniku. Również skuteczność pod bramką przeciwnika zostawiała wiele do życzenia. Drugi taki mecz, gdzie mimo optycznej przewagi i kilku sytuacji do podwyższenia wyniku, wracamy z podziałem punktów.

Facebook