Młodzicy na piątkę z plusem

Miniona kolejka była bardzo udana dla naszych Młodzików. Świetna gra, piękne bramki to na pewno cieszy i daje dobry prognostyk na kolejne spotkania.

ŚWIĘTOKRZYSKA I LIGA MŁODZIKA STARSZEGO

Gr. złota 2011 – KKP Korona I

Gr. srebrna 2011 – KKP Korona II

KKP Korona I 5-0 KKP Korona II

Bramki KKP Korona I: 2xGrad, 2xLatała,Kózka.

Skład KKP Korona I: Marcin Kukla, Jakub Dzigman, Aleks Gębski, Igor Wira, Olaf Bębenek, Franciszek Czekaj, Maciej Szczepanik, Adam Kózka, Patryk Pedrycz, Michał Domagała, Mikołaj Kowalewski, Olivier Latała, Grad Franciszek, Radosław Szwajkowski, Tymoteusz Glibowski.

Skład KKP Korona II: Straszewski, Widłak, Kierzkowski, Sobczyński, Marcinkowski, Orłowicz, Branewicz, Kułaga, Wielgo, Szymoniak, Skotnicki, Kot, Żesławski, Wrzecionowski, Paluch, Barański, Włudyga.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Dobry występ naszej drużyny. Jesteśmy zadowoleni w szczególności z drugiej części spotkania w której chłopcy bardzo dobrze realizowali powierzone im zadania. Dziękujemy drużynie za zaangażowanie i gratulujemy zasłużonego zwycięstwa.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Mecz z grupą złotą nie należał do udanych w naszym wykonaniu. Od początku podejmowaliśmy złe decyzje, było widać brak pewności w naszych poczynaniach, przez co mieliśmy problem z otwarciem oraz budowaniem gry. Przeciwnik stwarzał sobie wiele sytuacji w przeciągu całego meczu i kilka z nich zamienił na bramki. Niestety przez wiele popełnionych błędów, nie jesteśmy w stanie nawiązać walki z tak dobrze zorganizowaną drużyną. Musimy wyciągnąć wnioski z tego spotkania by w kolejnych meczach zaprezentować się z lepszej strony.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

Gr. złota 2012

KKP Korona I 10–0 Baszta Rytwiany

Bramki: Karpenko x3, Raczyński x2, Bugaj, Marzec, Adamczyk, Zięba, Samobójcza

Skład: Vyshniak, Adamczyk, Jabłoński, Redlica, Marzec, Raczyński, Bugaj, Jagiełła, Karpenko Stróżyk, Molasy, Warzecha, Zięba, Ziółkowski

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Karol Styrcz: Pierwszy mecz, tym bardziej z beniaminkiem jest zawsze niewiadomą, ale wyszliśmy bardzo zmotywowani więc dzisiaj każdy miałby z nami ciężko. Szybko strzelamy bramki co ustawia spotkanie. Dobra współpraca między zawodnikami poszczególnych formacji a także nasze indywidualności dają nam pierwsze zwycięstwo. Fajnie do drużyny wkomponował się także Alan Jagiełło który wyróżniał się w Hetmanie Włoszczowa i teraz mamy nadzieję że pomoże nam jeszcze nie raz. Wyróżnienie dla całej drużyny, ciężko pracowali w okresie przygotowawczym więc z niecierpliwością czekamy na kolejne mecze.

Facebook