Mecze kontrolne Żaków

W miniony weekend ciekawe gry kontrolne rozegrały żaki młodsze i starsze, które zmierzyły się aż z czterema zespołami.

Gr. złota 2015

KKP Korona  – Moravia Morawica

Bramki: Buras, Gołębiowski x2, Kania x2, Kisiel x4, Komorowski x3, Małkiewicz x4, Moćko x2, Palka x2, Paluch x5, Roszczypała x3, Sosnowski x5, Szczukiewicz x7, Tutaj x3, Wójcik x5, Raczkowski x4

KKP Korona I – Stal Mielec I

Bramki: Kania x6, Roszczypała x2, Salwa, Szczukiewicz x2

KKP Korona II – Stal Mielec II

Bramki: Gołębiowski x2, Moćko x3, Paluch x2, Sosnowski x2, Tutaj, Wójcik x5, Raczkowski x5

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Nasi zawodnicy zagrali na bardzo dużej intensywności, a nasze działania z piłką były błyskawiczne. Decyzje, które zawodnicy podejmowali zamieniali na bramki. Widać, że ostatnie treningi, do których bardzo się przykładają przynoszą efekt i nie możemy się już doczekać marca gdzie czeka na nas mnóstwo wyzwań. Dziękujemy Moravii za zaproszenie do gier.

Gr. srebrna 2015

KKP Korona – Spartakus Daleszyce

Bramki: Słoń x3, Góźdź, Bakalarz x2, Sobaś, Kleszowski x2, Dziewierz, Mech, Pindral

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Udany występ naszych zawodników, którzy dobrze weszli w mecz. Byliśmy skoncentrowani w naszych działaniach i skuteczni pod bramką przeciwnika. Poprawiliśmy także grę w obronie i dzięki temu straciliśmy niewiele bramek. Dziękujemy drużynie za walkę.

Gr. złota 2016

Stal Stalowa Wola – KKP Korona

Trenerzy Szymon Szymaszek i Łukasz Tarka: Graliśmy podzieleni na dwa boiska. Na jednym z nich zdominowaliśmy przeciwnika, padło wiele bramek dla naszej drużyny.

Na drugim boisku rywalizacja była już bardziej zacięta. Na początku pozwoliliśmy na zbyt wiele przeciwnikowi, ale na szczęście chłopcy potrafili się podnieść i odwrócić losy meczu. Na pewno musimy poprawić skuteczność, gdyż mimo wielu sytuacji strzeleckich nie zamienilismy większości strzałów na bramki. Podsumowując, jesteśmy zadowoleni z postawy chłopców.

Facebook