Mecze kontrolne rocznika 2015

Za rocznikiem 2015 kolejne mecze kontrolne. Grupa złota udała się do Częstochowy na bardzo pożyteczny sparing z Rakowem. Natomiast chłopcy z grupy srebrnej podjęli o rok starszych kolegów z KKP Korona.

Gr. złota 2015/ Mecz kontrolny

Raków Częstochowa – KKP Korona

Bramki: Bębenek x2, Kisiel, Szyczmuch x3

Skład: Bębenek, Kania, Kisiel, Komorowski, Moćko, Palka, Salwa, Szczukiewicz, Szymczuch

Trener Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Mecz z Rakowem na duży plus, dużo dobrej gry ze strony obu drużyn, sporo biegania, pięknych bramek co na pewno wielu kibicom się podobało. 
Myślę, że nie zagraliśmy na swoim optymalnym poziomie, ale dopiero wkraczamy w grę 7×7 więc jestem spokojny że będziemy z każdym meczem coraz lepsi.  Na pewno musimy porozmawiać o koncentracji przez cały mecz, bo pod koniec spotkania przy rozgrywaniu piłki straciliśmy kilka prostych bramek.  Wyróżnienie dla Olka Palki i Julka Szymczucha którzy bardzo ciężko pracowali, ale też dawali nam dużo jakości. 

Raków Częstochowa – KKP Korona

Bramki: Krężołek x2, Raczkowski, Roszczypała x2, Wójcik

Skład: Buras, Dziubiński, Jamorski, Gołębiowski, Krężołek, Małkiewicz, Paluch, Raczkowski, Roszczypała, Sosnowski, Wójcik

Trener Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Mecz kontrolny z bardzo mocnym rywalem, na wysokiej intensywności przez 1,5 godziny. Bardzo dobrze funkcjonowało nasze otwarcie gry, oraz zmiana strony, dzięki temu tworzyliśmy sporo sytuacji do zdobycia bramki. Na pewno nasza skuteczność mogła być nieco lepsza. Po raz kolejny mieliśmy krótkie przestoje w grze, które przeciwnik tej klasy bezlitośnie wykorzystywał. Podsumowując, sparing na bardzo duży plus a nasza gra przez większość spotkania stała na wysokim poziomie.

Gr. srebrna 2015/mecz kontrolny

KKP Korona – KKP Korona gr. srebrna 2014

Bramki: Kleszowski, Słoń

Skład: Bakalarz, Buczkowski, Dziewirz, Kula, Kleszowski, Pindal, Sałkiewicz, Słoń

KKP Korona II – KKP Korona gr. srebrna 2014

Bramki: Krzysztoszek, Ksel, Sobaś

Skład: Chodorek, Chrzanowski, Góźdź, Kolasa, Krzysztoszek, Ksel, Mech, Mika, Sobaś, Strzygowski, Lisowski

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Bardzo pożyteczny sparing ze starszymi kolegami z KKP Korona. Widać było wyraźnie przewagę w szybkości i sile u naszych przeciwników. My konsekwentnie staraliśmy się budować akcję i wypracowaliśmy kilka bardzo dobrych sytuacji, ale byliśmy nieskuteczni. Rywal bezlitośnie wykorzystywał nasze potknięcia w defensywie i zamieniał je na bramki. Dziękujemy drużynie za walkę bo na pewno zostawili dużo zdrowia na parkiecie.

Facebook