MECZE KONTROLNE ROCZNIKA 2008

W minioną środę na boisku przy ul. Ściegiennego grupa srebrna rocznika 2008 rozegrała sparing z drużyną Sport CK, natomiast grupa złota w niedzielnym meczu kontrolnym zmierzyła się z drużyną z Warszawy.

Grupa złota

KKP Korona 3-1 Champion Warszawa

Trenerzy Rafał  Kruk i Szymon Szymaszek: W tym meczu zawodnicy otrzymali zadania do realizacji w trakcie gry które mieli zrealizować.  Poniekąd niektóre z nich udało się zrealizować, ale nie wszystkie. Mamy do chłopców pretensje zarówno o skuteczność, wybory i zachowania w procesie finalizacji i budowania ataku. Na plus zasługuje fakt, że zwycięstwo i przewaga w meczu było pewne. Po męczącym tygodniu przyjdzie czas na regenerację i odbudowę.

Grupa srebrna

KKP Korona 8–2 Stowarzyszenie Sport CK

Bramki: Alan Kośmicki, Mikołaj Krzyżanowski as. Maciej Ksel, Marcel Dębiec, Eryk Stachurski, Maciej Ksel as. Alan Kośmicki, Karol Furmanek as. Kacper Kmietowicz, Kacper Chmiel, Grzegorz Stachera as. Kacper Chmiel

Trener Szymon Szymaszek: Na rozpoczęcie sparingu daliśmy się zaskoczyć i w trzeciej minucie tracimy już bramkę, która niestety, ale jest owocem braku koncentracji i błędzie w komunikacji naszej linii defensywnej. Jednak chłopcy nie poddali się nerwom i z cierpliwością realizowali meczowe założenia. W pierwszej połowie można była szczególnie zwrócić uwagę na tempo rozegrania piłki na połowie rywala. Szybkie decyzję, podania na 1 i 2 kontakty i zmiany ciężaru, to właśnie charakteryzowało naszą drużynę w pierwszej połowie.  W drugiej odsłonie zagrała druga drużyna. Przeciwnik stwarzał sobie już więcej sytuacji niż w pierwszej połowie. Na szczęście czujność naszych obrońców pozwoliła na tworzenie niebezpiecznych kontrataków z których zdobyliśmy 3 bramki. Systematyczna praca na treningach daje efekty, co można było zauważyć w środowym spotkaniu.

Facebook