Ligowe zmaganie Młodzików

Ciężko wyobrazić nam sobie lepszy bilans na koniec ligi naszych zespołów. Mistrzostwo i Wicemistrzostwo w Świętokrzyskiej I Lidze Młodzika Starszego, a także awans do najwyżej klasy rozgrywkowej naszej „trójki”. Brawa dla zawodników i trenerów za świetnie wykonaną pracę.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

KKP Korona II 5–0 Kszo Ostrowiec

Bramki: Grad, Domagała as. Czekaj, Latała, Czekaj as. Dudek, Kowalewski as. Czekaj

KKP Korona: Kukla, Wira, Mikina, Dzigman, Czekaj, Domagała, Grad, Gębski, Latała, Dudek, Kowalewski

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Bardzo dobry występ naszej drużyny na koniec rundy jesiennej. Chłopcy podejmowali dobre decyzję w poszczególnych fazach gry oraz odpowiednio reagowali w fazach przejściowych. Gratulujemy zespołowi 2 miejsca w rozgrywkach w wyższej kategorii wiekowej i dziękujemy im za ogromne zaangażowanie.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

 Baszta Rytwiany 2:0 KKP Korona I

Skład: Łużniak, Szymczuch, Frankowicz, Płaza, Chłopek, Piekoszewski, Grychowski, Kaczmarczyk, Fornalczyk, Bartusiak, Ostrowski, Nowak, Dawid Janik, Łach, Lisowski, Kasperek.

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: W meczu z Baszta Rytwiany nasza gra wyglądała bardzo słabo,  podejmowaliśmy bardzo dużo złych decyzji w fazie  budowania gry.  W  naszych poczynaniach panował chaos i było dużo niedokładności. Widać było bardzo duże zmęczenie po naszych zawodnikach, większość z nich od czwartku do wtorku rozegrała 2 mecze ligowe i 12 spotkań na turnieju, zawodnicy przez te kilka dni rozegrali około 400 minut. Jeszcze raz gratulujemy całej  drużynie zdobytego Mistrzostwa I Ligi Świętokrzyskiej Młodzika Starszego.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Starszego

KKP Korona III 0–0 Korona S.A

Skład: Świeczko, Łużniak, Szymczuch, Frankowicz, Płaza, Chłopek, Piekoszewski, Grychowski, Kaczmarczyk, Fornalczyk, Bartusiak, Ostrowski, Nowak, Wojdalski, Kasperek.

Trenerzy Paweł Mech i Tomasz Detka: Mecz z Korona S.A stał na bardzo wysokim poziomie. Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom swoich umiejętności. Każda  z drużyn wypracowała sobie po kilka dogodnych sytuacji lecz bramkarze popisywali się pięknymi paradami. Z przebiegu meczu remis jest sprawiedliwy dla oby drużyn.  Jeszcze raz gratulujemy całej drużynie awansu do I Ligi Świętokrzyskiej Młodzika Starszego.

Świętokrzyska Liga Młodzika Młodszego

KKP Korona 1–2 Korona S.A.

Bramka: Paluch

KKP Korona: Kukla, Paluch, Bębenek, Nowacki, Wira, Szymonak, Zajęcki, Gil, Kuziel, Glibowski, Tomaszewski, Majcherczyk, Kowalewski, Raczyński, Orłowicz

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Nie był to udany występ naszej drużyny. Szczególnie w pierwszej połowie jakość naszej gry nie stała na takim poziomie jak podczas poprzednich spotkań. W drugiej części meczu nasze działania były już zdecydowanie lepsze jednak nie zdołaliśmy odwrócić losów spotkania. Mimo niekorzystnego wyniku to postawa chłopców w tej rundzie zasługuję na ogromne brawa. Gratulujemy zespołowi zdobycia Mistrzostwa a rodzicom dziękujemy za wspaniałą niespodziankę.

Facebook