LIGOWE ZMAGANIA W CIĄGU TYGODNIA

Przez ostatnie kilka dni nasze drużyny rywalizowały w meczach mistrzowskich na tygodniu. Jak poszło naszym zespołom?

Świętokrzyska Liga Juniora Młodszego

To już dziewiąte z rzędu spotkanie, gdzie nasi Juniorzy nie zaznali goryczy porażki. Przed nami już ostatnie spotkanie z Nidą Pińczów, więc mamy głęboką nadzieję, że ta passa zostanie wydłużona do 10 spotkań.

Klimontowianka Klimontów 0-3 KKP Korona

Bramki: Kozubek as. Grątkiewicz, Sternak as. Wieczorek, Lechowicz

Skład: Pyszczak, Dąbski, Sternak, Foks, Grątkiewicz, Biernacki, Wawszczyk, Wurmański, Kozubek, Pabis, Orłowicz oraz   Olesiński, Lechowicz, Bera, Wieczorek, Kliś, Śliwa, Bilski

Trener Michał Stachura: Zasłużone zwycięstwo naszej drużyny. Dominacja zespołu w tym spotkaniu nie podlegała wątpliwości, jedynie czego możemy żałować to zbyt mała ilość wykorzystanych sytuacji bramkowych. Gratuluję zespołowi dobrej postawy i kolejnego kompletu punktów.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

W spotkaniu pomiędzy naszymi drużynami lepsza okazała się ekipa trenera Łukasza Gągorowskiego i Jerzego Marca, która lideruje w Świętokrzyskiej I Lidze Trampkarza Starszego.

KKP Korona II 1-3 KKP Korona III

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

Dla układu tabeli mecz ten miał spore znaczenie ponieważ nasi zawodnicy cały czas walczą o trzecie miejsce. Niestety ostatecznie nie udało się wygrać z drużyną z Ostrowca. Jednak biorąc pod uwagę, że podopieczni Cezarego Jesiołowskiego to beniaminek tych rozgrywek wynik naprawdę cieszy.

KKP Korona II 1–3 Kszo Ostrowiec

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego gr. 7

Mecz pomiędzy pierwszą, a drugą drużyną ligi, spokojnie możemy nazwać spotkaniem na szczycie. W pierwszym meczu nasi zawodnicy pewnie pokonali drużynę z Nowin, jednak w spotkaniu rewanżowym musieliśmy uznać wyższość gospodarzy.

GKS Nowiny 3–2 KKP Korona

Bramki: Gawlik, Szymoniak

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego gr. 8

Chłopcy z rocznika 2010 z grupy srebrnej nie dali szans swoim rówieśnikom z Masłowa, wygrywając pewnie na ich terenie.

MSS Masłów 0 -16  KKP Korona V Kielce

Bramki: Szymczuch 6x, Janik 3x Wojdalski 2x, Gonciarz 2x , Trzebuniak , Nawara, Lisowski.

Asysty: Pokrzepa 2x , Lisowski 2x , Janik 2x ,Gonciarz 2x, Szymczuch Patryk

Skład: Daleszak  Walo Lisowski Nawara Kasza  Trzebuniak Gonciarz Smolarczyk Pokrzepa  Wojdalski  Szymczuch , Dawid Janik

Trener Paweł Mech i Patryk Bednarski: Totalna dominacja naszego zespołu w każdym aspekcie. Na wyróżnienie zasługuje świetna gra Antoniego Szymczucha  zdobywcy 6 goli. Chłopcy z kompletem zwycięstw kończą rozgrywki.

 

Facebook