Kanonada Młodzików Starszych

Prawdziwy festiwal strzelecki urządzili sobie nasi młodzicy starsi, którzy w przekonywujący sposób zainkasowali komplet punków. W ten sposób przypieczętowaliśmy mistrzostwo województwa KKP Korona I, oraz awans z drugiej do pierwszej ligi świętokrzyskiej, zespołu KKP Korona III. Gratulacje!

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

KKP Korona I 10 0 Juventa Starachowice

Bramki: Ostrowski as. Chłopek, Kaczmarczyk as. Ostrowski, Kaczmarczyk as. Płaza, Frankowicz, Ostrowski as. Bartusiak, Frankowicz as. Ostrowski , Chłopek as. Frankowicz, Piekoszewski as. Grychowski, Ostrowski as. Kaczmarczyk,  Ostrowski as. Kaczmarczyk

Skład: Świeczko Szymczuch Frankowicz Płaza Chłopek Piekoszewski Dawid Janik Grychowski , Kaczmarczyk , Fornalczyk Bartusiak Ostrowski Nowak Wojdalski Łach

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: Mecz z Juventą Starachowice  był cały czas pod naszą  kontrolą. Od pierwszej minuty osiągnęliśmy przewagę na boisku, co skutkowało strzeloną bramką już w 1 minucie meczu po indywidualnej akcji Jakuba Chłopka i wyłożeniu piłki na przedpole, bramkę zdobywa Oliwier Ostrowski.  Długo utrzymywaliśmy się przy piłce na połowie przeciwnika i przenosiliśmy ciężar gry na wolne przestrzenie co skutkowało 5 strzelonymi bramkami do przerwy. W drugiej połowie utrzymaliśmy  skuteczność czego efektem były zdobyte kolejne 5 goli. Dziś wszyscy zawodnicy bardzo dobrze realizowali  założenia taktyczne co przyniosło efekty w postaci zdobytych 10 bramek . Cieszy fakt że zawodnicy przekładają aspekty które realizujemy w treningu na mecz. Gratulujemy zdobytego Mistrzostwa 1 Ligi Świętokrzyskiej Młodzika Starszego całej drużynie!

KKP Korona – Star Starachowice 7:0

Bramki: Dudek x3, Latała, Kowalewski, Grad, Kózka

KKP Korona Kielce: Kukla, Paluch, Mikina, Dzigman, Czekaj, Domagała, Grad, Kózka, Glibowski, Gębski, Latała, Dudek

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Cieszymy się z jakości gry prezentowanej przez nasz zespół czego odzwierciedleniem są wyniki w rywalizacji. Gratulujemy chłopcom efektownego zwycięstwa.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Starszego

Champions Końskie 1:6 KKP Korona III

Bramki: Kasperek, Mrozik, Kasperek, Kułak as. Kasprzyk, Sator, Kułak as. Matczak

Skład: Raczyński, Świeczko, Matczak, Lisowski, Mrozik, Pokrzepa, Gonciarz, Kasperek, Nawara, Kułak, Kasprzyk, Sobótka, Smolarczyk, Bieroński, Sator, Rybka, Trzebuniak, Piekoszewski.

Trenerzy Paweł Mech i Tomasz Detka: Bardzo źle rozpoczynamy spotkanie z Champions Końskie. W naszej grze panował chaos, i już w 3 minucie tracimy bramkę po stałym fragmencie gry, gubimy krycie i przeciwnik zdobywa bramkę. W 10 minucie po odbiorze piłki w środkowym sektorze boiska sam na sam z bramkarzem wychodzi Maksym Kasperek i pewnym uderzeniem pokonuje bramkarza . Kolejne minuty meczu nie przynoszą zmiany w naszej grze oraz wyniku. Dopiero w 29 minucie po indywidualnej akcji Alana Mrozika wychodzimy na prowadzenie. Po zmianie stron obraz  naszej gry uległ poprawie i zdominowaliśmy przeciwnika co daje efekt w postaci czterech strzelonych  goli.  Gratulujemy awansu do 1 Ligi Świętokrzyskiej Młodzika Starszego całej drużynie!

 

Facebook