Juniorzy Młodsi ze zmiennym szczęściem

Nasi Juniorzy dzielnie walczą o kolejne punkty w Świętokrzyskiej I Lidze Juniora Młodszego, która w tym roku jest niezwykle wymagająca.

Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych

KKP Korona II 3-1 Pogoń Staszów

Bramki: Sikorski 2, Dębiec

Asysty: Kochanowski

Skład: Nosek – Cygan, Łukawski, Kołodziejek, Rozmus, Dębiec(70’ Nowak), Ksel (50’Kochanowski), Czarnowski, Krzyżanowski, Bryła(72’Schie), Sikorski(80’Jaros)

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, już po 30 sekundach spotkania obejmujemy prowadzenie po pressingu z naszej strony. W trakcie pierwszej połowy mamy kolejne sytuacje ale brakuje dobrego ostatniego podania aby płynie wykończyć akcje. Rywal również ma swoje sytuacje i jedną z nich wykorzystuje po biernej reakcji całej drużyny w naszym polu karnym. Po kolejnym wysoko przejęciu piłki znowu obejmujemy prowadzenie i z jedno bramkową zaliczką schodzimy do szatni. Druga połowa również bardzo dobra w naszym wykonaniu, często rozbijamy ataki rywala na naszej połowie i stwarzamy raz po raz zagrożenie pod bramką przeciwnika. Po bardzo ładnej i składnej akcji oraz świetnym wykończeniu strzelamy zwycięską bramkę i w pełni zasłużenie pokonujemy przeciwnika.

 Astra Piekoszów 3-1 KKP Korona III

Bramka: Bilski

Trenerzy Sławomir Łukawski i Jerzy Marzec: Doskonale zaczęliśmy spotkanie , po jednym z szybkich ataków lewą stroną boiska przeprowadzonych przez Piotra Dąbrowskiego akcję wykończył Bilski. Później było już gorzej.  Błędy w środkowej strefie, brak decyzyjności oraz zlekceważenie przeciwnika to krótkie podsumowanie tych zawodów.

Facebook