Gry kontrolne Żaków Starszych

Kolejny pracowity weekend za żakami Starszymi. Grupa złota zmierzyła się z zawodnikami z Lesznowoli, natomiast chłopcy z gr. srebrnej podjęli Star Starachowice.

Gr. złota 2015/mecz kontrolny

KKP Korona – FC Lesznowola

Bramki: Bębenek, Dziubiński x2, Kania x5, Komorowski, Roszczypała x3, Sosnowski

Skład: Bębenek, Buras, Dziubiński, Jamorski, Gołębiowski, Kania, Kisiel, Komorowski, Małkiewicz, Moćko, Palka, Paluch, Roszczypała, Sosnowski, Szczukiewicz, Tutaj, Wójcik.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Za nami sparing z bardzo wymagającym rywalem. To było ciekawe spotkanie pełne pięknych akcji i bramek. Nasi zawodnicy wyciągnęli wnioski sprzed tygodnia i starali się grać szybciej. Jakość zagrań także stała na wysokim poziomie. Na pewno w kilku sytuacjach brakło nam odwagi i decyzji ponieważ tych goli mogło być kilka więcej. Cieszy nasza organizacja w obronie, ponieważ przez większość czasu nasze ustawienie było bardzo dobre. Znając potencjał tych chłopców na pewno możemy grać jeszcze lepiej, ponieważ były fragmenty gry, gdzie traciliśmy koncentrację, jednak cieszymy się, że mamy margines do poprawy. Dziękujemy zawodnikom za walkę, a drużynie gości za przyjazd.

Gr. srebrna 2015/mecz kontrolny

KKP Korona – Star Starachowice

Bramki: Mizera

Skład: Bakalarz, Chrzanowski, Góźdź, Kolasa, Kula, Ksel, Kisiel, Lisowski, Mech, Mika, Mizera, Pindral, Sałkiewicz, Słoń, Strzygowski.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Pomimo wielu straconych goli, był to dla nas bardzo pożyteczny sparing. U Chłopców widać było dobrą współpracę i szkoda, że nie wykorzystaliśmy kilku sytuacji. Na pewno musimy poprawić grę w obronie bo tu mankamentów było zbyt dużo. Widać, że grupa jest zróżnicowana pod względem umiejętności i to przeciwnik wykorzystywał. Na wyróżnienie zasługuje Nikodem Kula, którego zaangażowanie na boisku może być przykładem dla całej grupy. Dziękujemy zawodnikom za mecz.  

 

Facebook