Gry kontrolne rocznika 2015

Dla grupy srebrnej był to niezwykle pracowity weekend. W sobotę chłopcy udali się do Bilczy, aby pod balonem rozegrać kilka gier kontrolnych, a następnie w niedzielę zmierzyli się z Granatem Borki. Natomiast grupie złotej plany pokrzyżowała pogoda i nie udało się rozegrać sparingu, a zamiast tego zawodnicy uczestniczyli w grze wewnętrznej.

Gr. złota 2015/Gra wewnętrzna

Skład: Bębenek, Buras, Dziubiński, Jamorski, Gołębiowski, Kania, Krężołek, Kisiel, Komorowski, Małkiewicz, Moćko, Palka, Raczkowski, Roszczypała, Salwa, Sosnowski, Szymczuch, Tutaj.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: W tym dniu mieliśmy zaplanowany sparing z Puszczą Niepołomice rocznik 2014, jednak pogoda nie pozwoliła na rozegranie meczu, dlatego chłopcy spotkali się na hali i rozegrali grę wewnętrzną. Zwracaliśmy uwagę przede wszystkim na rozwiązywanie sytuacji w przewadze. Poziom był bardzo wysoki, chłopcy zaliczyli blisko 120 minut gry i jesteśmy zadowoleni z ich postawy.

Gr. srebrna/ Gry kontrolne w Bilczy

Drużyny: KKP Korona (dwa zespoły), Moravia Morawica (dwa zespoły), Champions Końskie.

Bramki: Bakalarz x3, Kleszowski, Paluch x5, Sałkiewicz x9, Słoń x2, Krzysztoszek x3, Sobaś x2, Lisowski x3, Strzygowski, Góźdź, Kisiel, Mech

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Po „niemrawym” początku w naszym wykonaniu, chłopcy w późniejszej fazie gier zaczęli realizować to co ćwiczymy na treningach. Cieszy to, że szybko wyciągnęli wnioski i zaczęli podejmować odważne decyzje. Na pewno dalej musimy pracować nad ustawieniem w obronie. Niestety część naszego zespołu ma problemy z koncentracją i rywale to wykorzystują.

Gr. srebrna/ gra kontrolna

KKP Korona – Granat Borki

Bramki: Bakalarz x4, Góźdź, Paluch, Sałkiewicz x2, Słoń

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Bardzo pożyteczny sparing, w którym chłopcy spisali się naprawdę dobrze. Przede wszystkim od początku graliśmy odważnie, szybko, a chłopcy podejmowali „trafione” decyzję. Dzięki temu oglądaliśmy dużo ładnych akcji i bramek. Dziękujemy przeciwnikowi za przyjazd i grę.

Facebook