GRY KONTROLNE ROCZNIKA 2012 I 2013

W miniony weekend nasze drużyny z rocznika 2012 i 2013 miały okazję rozegrać mecze kontrolne z drużynami z Garwolina oraz Nowin.

Rocznik 2012

KKP Korona – Wilga Garwolin

Skład KKP Korona I: Recica, Kowalczyk, Redlica, Czernichowski, Bugaj, Fiuk, Barucha, Pająk, Kubik.

Skład KKP Korona II: Adamczyk,Kulina,Strójwąs,Molasy,Warzecha,Zieba,Ziółkowski,Kumór.

Trenerzy Marek Parzyszek i Rafał Kowalski: Mecz kontrolny był podzielony na trzy tercje, każda po 30 minut. O pierwszej najlepiej  zapomnieć. Przeciwnik nas zdominował, grał agresywnie z wysokim pressingiem. My nie potrafiliśmy wyjść z piłką do przodu, traciliśmy ją po złych decyzjach obrońców i bramkarza, którzy popełniali indywidualne błędy poprzez niedokładne podania lub straty w dryblingu. Także w obronie nasza gra w pojedynkach 1×1 i obrońców i pomocników pozostawiała wiele do życzenia. Dopiero po pierwszej przerwie i po uwagach chłopcy zmienili się nie do poznania. Zaczęli grać dużo lepiej piłkarsko, nie popełniali już takich błędów indywidualnych jak w pierwszej tercji, podjęli zdecydowaną walkę przez co akcje i większe zaangażowanie sprawiło, że mecz się wyrównał i to my także dochodziliśmy do sytuacji bramkowych i zaczęliśmy je wykorzystywać. W trzeciej tercji było różnie, były momenty i dobrej gry i słabszej postawy naszych chłopców.

Rocznik 2013

KKP KORONA KIELCE 2013 – Nowińska Akademia Futsalu

Bramki: Mojecki x2, Kudła x3, Jedliński x3, Tarka, Młynarczyk x4, Krzyżanowski, Trojan, Jędrzejewski, Ciosek x3, Mojecki. Gil x2

Skład KKP KORONA  2013:Ciosek, Dąbrowski, Gil, Jedliński, Jędrzejewski, Kałuża, Krzyżanowski, Mazurczak, Młynarczyk, Sobczak, Sularz, Tarka, Trojan, Wicha, Kudła, Staroń, Mojecki

Trenerzy Sławomir Grusznis i Bartosz Lewandowski: Właściwie rozegraliśmy dwa równoległe spotkania, na boisku przy ulicy Ściegiennego w Kielcach. Podzieliliśmy naszą drużynę na pół, przeciwnicy również. Na jednym boisku miało miejsce spotkanie 7×7, na drugim 5×5. Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony w obu meczach. Wiele składnych akcji oraz wygranych pojedynków 1 na 1. Niestety zdarzały się też drobne pomyłki w obronie lub brak reakcji po stracie piłki. Będziemy dalej mocno pracować by w przyszłości wyeliminować te błędy. Ogólnie mecze były bardzo intensywne i stały na wysokim poziomie.
Dziękujemy drużynie z Nowin za spotkanie i liczymy na kolejne pojedynki w przyszłości.

Facebook