Gry kontrolne Młodzika Młodszego i Orlika Starszego

Zawodnicy z rocznika 2011 i 2012 rozegrali kolejne mecze kontrolne przed zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi.

Grupa srebrna 2011

GKS Nowiny 0-3 KKP Korona

Skład KKP Korona: Banasik, Barański, Kułaga, Piróg, Sobczyński, Straszewski, Widłak, Wielgo, Kierzkowski, Wrzecionowski, Paluch, Szymoniak, Orłowicz, Branewicz, Półtorak, Dzierżak, Gawlik, Kowalski, Włudyga, Kot, Skotnicki

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Mecz zagraliśmy w formule 3×30 minut. Nasi zawodnicy dobrze spisywali się w działaniach ofensywnych, dzięki czemu tworzyliśmy wiele okazji bramkowych. Niestety nie byliśmy skuteczni i nieraz zabrakło „zimnej krwi” pod bramką przeciwnika. Mimo wszystko w każdej części meczu to my prowadziliśmy grę, mądrze utrzymywaliśmy się przy piłce i nie pozwalaliśmy na zbyt wiele rywalom. Po składnych akcjach udało nam się trafić trzykrotnie do siatki gospodarzy, a dzięki solidnej grze defensywy udało nam się również zachować czyste konto. Gratulacje dla całego zespołu. Dziękujemy drużynie z Nowin za sparing i czekamy na kolejne.

Grupa brązowa 2011

KKP Korona 3–3 DAP Kielce

KKP Korona: Stefańczyk, Wicha, Widliński, Marcinkowski, Baran, Długosz, Kozera, Zbróg, Gałat, Szustak, Musiał, Cisak, Cichecki, Józefik, Żesławski.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Od samego początku meczu przystępujemy do wysokiego pressingu co skutkuje zdobytą bramką. W następnych kilku minutach stwarzamy sobie kolejne sytuacje bramkowe, których jednak nie byliśmy w stanie wykorzystać. W następnych minutach to zawodnicy DAP-u stwarzają większe zagrożenie, z czego tracimy bramkę z rzutu rożnego oraz po jednym z uderzeń z dystansu. Na przerwę schodzimy przegrywając 2:1. Od samego początku 2 połowy to my przejmujemy inicjatywę w tym spotkaniu i stwarzamy sobie wiele sytuacji bramkowych. Dwie z nich zamieniamy na bramki i wychodzimy na prowadzenie. W następnych kilkunastu minutach po składnych akcjach , tworzymy wiele sytuacji do podwyższenia wyniku. W końcówce spotkania po błędzie indywidualnym tracimy gola i mecz kończymy remisem.

Grupa srebrna 2012

KKP Korona – Orlęta Kielce

KKP Korona I: Rochoń, Jabłoński, Nikitskij, Jończyk, Kumór, Wójcik, Michałowski, Bartocha.

KKP Koron II: Rochoń, Ciężarkiewicz, Siwek, Kasprzyk, Kubik, Majchrowski, Nowak, Szymczyk.

Trener Marek Parzyszek i Karol Styrcz: Mecz z naszym lokalnym rywalem był słabym widowiskiem w naszym wykonaniu. Graliśmy dwoma siódemkami. Jedna dorównywała umiejętnościami przeciwnikowi i gra była wyrównana. Druga spisywała się poniżej oczekiwań i nie dawała sobie rady z szybko i dokładnie grającym rywalem. Widać było, że drużyna Orląt była dobrze zorganizowana i była dla nas bardzo dobrym sparingpartnerem.

Facebook