Gry kontrole rocznika 2011 i 2012 (gr. srebrna)

Tym razem nasze zespoły zmierzyły się z lokalnymi drużynami. Naprzeciwko rocznika 2011 i 2012 stanęły odpowiednio Orlęta Kielce i Nowińska Akademia Futsalu.

Gr srebrna 2011

KKP Korona 8–3 Orlęta Kielce 2010

KKP Korona: Kierzkowski, Iwan, Dzierżak, Banasik, Wrzecionowski, Wielgo, Sobczyński, Kowalski, Paluch, Półtorak, Straszewski, Widłak, Kułaga, Kot, Orłowicz, Branewicz, Szymoniak, Piróg, Gawlik, Barański.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: W niedzielę rozegraliśmy kolejną grę kontrolną, tym razem z drużyną Orląt Kielce 2010. Rozegraliśmy trzy tercje po 30 minut. To nie był nasz najlepszy mecz, popełnialiśmy dużo prostych błędów, wiele decyzji boiskowych z naszej strony, nie były najlepsze. Całkiem dobrze funkcjonowała faza otwarcia gry. Problemy pojawiły się przy budowaniu gry oraz nasza skuteczność, co przełożyło się na wiele niewykorzystanych okazji.  

Gr. srebrna 2012

KKP Korona – Nowińska Akademia Futsalu

Bramki: Wójcik x3, Ziółkowski x1, Nowak X1

​​​​Skład: ​Rochoń, Siwek, Nikitskyi, Jończyk, Jabłoński, Kasprzyk, Kumór, Michałowski, Ziółkowski, Szymczyk, Ciężarkiewicz, Nowak, Majchrowski, Wójcik, Bartocha, Horbenko, Kubik.

Trenerzy Marek Parzyszek i Karol Styrcz: Za nami kolejna gra sparingowa, która okazała się wyrównaną rywalizacją. Mecz przyniósł dużą liczbę niewykorzystanych okazji. Na pewno mecz był zbyt chaotyczny i budowanie gry wedle modelu i sposobu który chcemy przekazać był niewystarczający. Kilku chłopców pokazało się z niezłej strony i cieszy to że rywalizacja w drużynie jest coraz większa.

Facebook