Fantastyczna passa Juniorów

To był zdecydowanie weekend naszych Juniorów. Trzy domowe spotkania i trzy zwycięstwa, w tym derbowe. Niestety przykrej kontuzji doznał Wiktor Schie, któremu zespół zadedykował zwycięstwo.

Świętokrzyska I Liga Juniora Starszego

KKP Korona 13–1 Granat Skarżysko

Bramki: Foks x4, Kozubek x4, Pabis, Bilski, Lechowicz, Sternak, Olesiński

Skład: Kubicki, Kościelecki, Grątkiewicz, Lechowicz, Sternak, Pabis ,Kozubek , Wawszczyk, Biernacki, Foks, Bilski oraz  Skrzyniarz, Olesiński, Wozniak, Śliwa, Cedro, Bera, Orłowicz

Trenerzy Michał Stachura: Pewne zwycięstwo naszej drużyny. Cieszy nas efektowne zwycięstwo i wysoka jakość gry w trakcie całego spotkania. Szczególnie zadowoleni możemy być z działań w fazie budowania i finalizacji ataku nad którymi pracowaliśmy w ostatnim czasie na treningach. Gratuluję zespołowi przekonywującej wygranej.

Świętokrzyska I Liga Juniora Młodszego

Akademia Korony S.A 0-1 KKP Korona

Bramka: Bryła

Skład:  Palacz, Fiuk, Długosz, Bator, Sala, Stępień, Bryła Dziwoń, Nowiński, Majka, Schie oraz Cygan, Suliga,  Rozmus, Kaczmarczyk, Gaweł, Vyshniak, Susło

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: Dzięki bardzo dobrej postawie, wygrywamy w derbowym pojedynku. Nasza drużyna była znakomicie zorganizowana w poszczególnych fazach gry i wykazała się olbrzymim zaangażowaniem w trakcie całego spotkania. Gratulujemy chłopcom fantastycznej postawy, a zwycięstwo dedykujemy Wiktorowi Schie i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Okręgowa Liga Juniora Młodszego

KKP Korona II 8-1 Wicher Miedziana Góra

Bramki: Płatek x4, Susło x2, Stępień, Wyrozumski

Trener Łukasz Gągorowski i Jerzy Marzec: Mecz rozstrzygnięty w pierwszej połowie, gdy prowadziliśmy 5:0 Szkoda kilku bardzo dobrych okazji bo wynik mógł być jeszcze wyższy, ale brakło konsekwencji. Cieszy dobra gra 1×1 ale na pewno za długo przetrzymywaliśmy piłkę, co przeciwnikowi pozwalało na odbiór i kontry Dziękuję za zaangażowanie każdemu zawodnikowi. Dopisujemy kolejne trzy punkty i oby tak dalej.

Facebook