CLJ: W delegacji bez punktów

Oba wyjazdy naszych drużyn, zakończyły się w miniony weekend porażkami. Trenerzy zwracają jednak uwagę, że wynik nie odzwierciedla gry ich zespołów, dlatego liczymy, że już za kilka dni chłopaki pokażą na co ich stać.

Centralna Liga Juniorów U-17

Cracovia Kraków 3-0 KKP Korona

Skład: Palacz, Sala, Głuszek, Długosz, Mazurek, Słonka , Lech, Bator, Kubus, Jakubowski Wiktor, Bryła oraz  Susło, Czarnecki, Słonka, Myszyński, Stępień, Piasny, Stefański

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: Z meczu z Cracovią wracamy do Kielc z ogromnym niedosytem. Możemy żałować niewykorzystanych sytuacji szczególnie w drugiej części spotkania przez co odnosimy porażkę. W następnej kolejce będziemy chcieli udowodnić, że dwie ostatnie porażki to tylko wypadek przy pracy.

Centralna Liga Juniorów U-15

Sandecja Nowy Sącz 5-1 KKP Korona

Bramki: Nogalski

Asysty: Tenderenda

Skład: Bęczkowski- Malinowski, Woźniak, Baranowski, Pitek, Tenderenda, Kwiatkowski, Kubicki, Moczulis, Nogalski, Ostrowski, Czajkowski, Ryś, Pietrzyca, Michalski, Rzymowski, Mordon, Ślęzak

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Wynik zupełnie nie oddaje tego co działo się na boisku. Szybko obejmujemy prowadzenie i w pierwszej połowie mogliśmy prowadzić kilkoma bramkami, jednak nie wykorzystywaliśmy znakomitych sytuacji podbramkowych. Do tego sędzia nie uznał nam prawidłowo zdobytej bramki. Brak skuteczności wykorzystali rywale i po kontrataku wyrównują. Druga połowa podobna mamy znowu doskonałe sytuacje na wyjście na prowadzenie, jednak nie potrafimy ich sfinalizować. Rywal natomiast wykorzystuje nasze katastrofalne błędy i z łatwością strzela kolejne bramki. Również zmiany w drugiej połowie nie zmieniły losów meczu, wręcz ułatwiły rywalowi strzelanie bramek.

Facebook