Trampkarze na czwórkę z plusem

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się nasi trampkarze w minionej kolejce ligowej. Dużo strzelonych bramek, czego efektem były dwa zwycięstwa i jeden remis. Oby tak dalej!

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

Pogoń Staszów 1-10 KKP Korona I

Bramki: Bilski 2, Stachurski 2, Jaros 2, Dębiec 2, Dorosinski, Kośmicki.

Asysty: Stachurski 3, Jaros, Bilski, Janiak,Dębiec.

Skład: Osinski-Iwan, Krzyżanowski, Skowroński, Ksel, Kondras,Jaros, Kośmicki, Wypych,Bilski,Stachurski, Dorosiński, Dębiec, Kubik,Janiak.

Trener Rafał Kruk: Mecz zaczęliśmy chaotycznie. Mało było w grze porządku i spokoju. Mimo to w pierwszej połowie bramki padały po akcjach zespołowych. Pomiędzy pierwsza, a drugą połową musieliśmy sobie mocno powiedzieć czego od siebie wymagamy.

Zmiany personalne pomiędzy zawodnikami dobrze podziały na drużynę i dały impuls do szybszego i dokładniejszego wprowadzania piłki. Gdyby skuteczność była lepsza wynik mógłby być o wiele wyższy. Brawa dla całego zespołu za to że naprawiliśmy swoją grę w 2 połowie.

KKP Korona II 13–3 Victoria Skalbmierz

Bramki: Ksel 4, Michalski 3, Biadun 3, Kałka, Jugo, Kaleta

Asysty: Krzemiński 3, Kaleta 2, Kwiatek 2, Kowalczyk, Ubożak

Skład: Molęda, Kaleta, Kałka, Krzemiński, Ksel, Biadun, Ubożak, Michalski, Jugo, Kowalczyk, Nosek, Kwiatek, Gołacki

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Mecz całkowicie pod naszą kontrolą, chłopcy bardzo dobrze realizowali założenia meczowe. Utrzymywali się przy piłce, grali kreatywnie i byli bardzo skuteczni pod bramką rywala. Na minus strata trzech bramek w sytuacjach gdzie spokojnie mogliśmy w „zarodku” zlikwidować zagrożenie ze strony rywala. Ogólnie brawa dla chłopców za dobry jakościowo mecz.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

Akademia Korony S.A 2-2 KKP Korona

Bramki: Kwiatkowski, Kubicki

Trener Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Spotkanie posiadało “akcent” częstej ostrej walki o piłkę, efektem było wiele sytuacji przerywanych gwizdkiem sędziego. Nasi chłopcy włożyli w to spotkanie wiele ambicji I wysiłku. Z przebiegu meczu uważam, że wynik powinien być na naszą korzyść, niestety nie udało nam się “dowieźć” spotkania do końca i 79 minucie straciliśmy gola na 2:2. Kilka niewykorzystanych “setek” pod bramką przeciwnika to nasza bolączka i nad tym musimy pracować na treningach.