Zwycięstwa w Młodziku Starszym

Rocznik 2011 dzielił i rządził w minionej kolejce ligowej. W trzech spotkaniach nasi zawodnicy odnieśli trzy zwycięstwa i strzelili aż 21 bramek. Gratulacje!

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

Grupa złota 2011

Wisła Sandomierz 0-5 KKP Korona I

Bramki: Paluch, Grad x3, Zajęcki

Trenerzy Michał Kostucha i Michał Stachura: Dobry mecz w naszym wykonaniu, gdzie zdominowaliśmy przeciwnika. Mimo to bramkę udaję nam się zdobyć pod koniec pierwszej połowy. W drugiej wychodzimy zmotywowani i dokładamy kolejne gole. Cieszy gra w defensywie i brak straconych bramek. Gratulacje dla zespołu.

Grupa srebrna 2011

KKP Korona II 6–2 Czarni Połaniec

Bramki: 2x Paluch, 2x Wrzecionowski, Szymoniak, Piróg

KKP Korona: Barański, Branewicz, Wrzecionowski, Piróg, Kierzkowski,  Włudyga, Skotnicki, Orłowicz, Półtorak, Paluch, Straszewski, Szymoniak, Paluch, Wielgo, Widłak, Sztuka, Kowalski

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Spotkanie zaczynamy od szybko zdobytej bramki, która daje nam pewności siebie w poczynaniach na boisku. To my dominujemy przez całą 1 połowę. Stwarzamy wiele sytuacji bramkowych, wykorzystując 4 z nich. Gramy również uważnie w obronie przez co przeciwnik nie stwarza nam zagrożenia pod bramką. 2 połowa nie jest już tak idealna w naszym wykonani. Popełniamy błędy w obronie, które przeciwnik wykorzystuje i zdobywa 2 gole co skutkuje nerwowymi poczynaniami z naszej strony. Z czasem nasza gra ulega poprawie, ponownie zaczynamy grać lepiej i stwarzamy sobie sytuacje bramkowe. Zdobywamy kolejne 2 gole i kończymy mecz z zasłużonym zwycięstwem. Gratulacje dla całej drużyny i czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkania ligowe.

Okręgowa Liga Młodzika Starszego

Grupa brązowa 2011

KKP Korona III 10–1 DAP Kielce II

Bramki: 6x Długosz, 2x Widliński, Dzierżak, Cieślak.

KKP Korona: Borkowski, Długosz, Marcinkowski, Cisak, Zbróg, Szymoniak, Wicha, Ocetek, Cieślak, Widliński, Żesławski, Dzierżak, Detka, Józefik, Bień, Baran.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski:  Od samego początku nasza gra wygląda poprawnie i szybko stwarzamy sytuacje bramkowe. Niestety nie zdobywamy bramki na co szybko odpowiada przeciwnik i zdobywa gola. Dobrze reagujemy i w kilka minut zdobywamy kilka goli. Do przerwy dobrze wyglądają nasze działania ofensywne co przekłada się na kolejne gole. W 2 połowie gramy bardzo dobrze w obronie jak i w ataku. Dokładamy kolejne bramki. Gratulacje dla całego zespołu.

 

Facebook