Zwycięstwa Trampkarzy na zakończenie rundy

Nasi Trampkarze w tej rundzie borykali się z kilkoma problemami, ale koniec końców wykonali kawał świetnej roboty. Były momenty lepsze i gorsze, ale my zapamiętamy te pierwsze ponieważ było ich znacznie więcej.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

KKP KORONA I 5-0 Pogoń Staszów

Bramki: Szymon Dorosiński 3, Alan Kośmicki, Marcel Dębiec.

Skład: Osiński-Skowroński, Krzyżanowski, Białek, Kmietowicz, Janiak, Czwartosz, Jaros, Dębiec, Kośmicki, Dorosinńki, Nowak, Ksel, Bilski, Kubik, Popeć, Stachurski, Bilski.

Trener Rafał Kruk: Mecz udany, gdzie graliśmy bardzo szybko, ale czasami  zapominaliśmy o dokładności i spokojnym wykończeniu. Drużyna ze Staszowa grała ambitnie i z poświęceniem. Mogliśmy pokusić się o więcej bramek, ale na drodze stanął dobrze dysponowany bramkarz gości. Ogólnie celem było wywalczenie mistrza jesieni. Jednak przed samym końcem rundy zaliczyliśmy 3 remisy i straciliśmy 4 punkty do 1 miejsca.

Mamy oczywiście niedosyt. Natomiast trzeba pochwalić drużynę za to w jaki sposób rozegrali rundę, którą kończymy na 2 miejscu ze zdobyczą 70 goli i stratą 14.

Victoria 2015 Skalbmierz 4-5 KKP Korona II

Bramki: Ksel, Kwiatkowski x2, Kaleta, Krzemiński

Skład: Nosek, Krzemiński, Moczulis, Kubicki, Łataś, Ksel, Bracha, Kasperkiewicz, Popiel, Malinowski, Wójcik, Kowalczyk, Biadun, Kaleta, Piotrowski, Kwiatkowski

Trener Maciej Kwiatkowski i Paweł Żmuda:  Bardzo otwarty mecz z obu stron, mnóstwo sytuacji bramkowych, bramka za bramką. Chłopcy przed przerwą w meczach ligowych chcieli strzelać jak najwięcej bramek, często zapominając o pracy w defensywie. Mecz mógł się podobać dużo ofensywnej gry i kilka ciekawych akcji. Chłopcy w dobrych nastrojach wrócili do domów.

Facebook