ZNICZ ZAWITAŁ DO KIELC

W miniony weekend gościliśmy drużynę Znicza Pruszków, która rozegrała mecze sparingowe z klasą sportową rocznika 2009 oraz grupą łączoną 2008/09. Obie potyczki stały na wysokim poziomie, a trenerzy są zadowoleni z wykonanej pracy przez swoich podopiecznych.

KKP Korona  2008/09 – Znicz Pruszków 2008 4:2

Bramki: Bogdański 2, Mazur, Serafin

Asysty: Serafin, Hańćko, Ocios, Minuczyc

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Pierwsza połowa trochę nerwowa, sporo szarpanej gry. Brakowało cierpliwości i dokładności w budowaniu akcji, a pod bramką rywala większego spokoju i skuteczności. Dwukrotnie goniliśmy wynik i za każdym razem chłopcy wyrównywali rezultat spotkania, a w końcówce meczu z nawiązką podwyższyli wynik konfrontacji i zasłużenie odnieśli zwycięstwo. Sporo pracy przed nami aby była większa płynność w grze oraz lepsze zachowania w odbiorze i finalizacji akcji. Cieszy fakt, że chłopcy grali z bardzo dużym zaangażowaniem i przez cały mecz dążyli do zwycięstwa.

KKP Korona 2009 – Znicz Pruszków 2009 4:1

Bramki: Hańćko 3, Mazur

Asysty: Żyła 3, Sadłocha

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Mikołaj Pełka: Początek spotkania wyrównany i sporo akcji z obu stron. Po zamieszaniu w naszym polu karnym tracimy bramkę. Z każdą następną minutą nasza gra była coraz lepsza i do przerwy po trzech bardzo składnych, szybkich akcjach wychodzimy na prowadzenie. Druga połowa pod nasze dyktando i po indywidualnej akcji Adam Hańćko strzela trzecią swoją bramkę w tym meczu i pieczętuję pewne zwycięstwo z mocnym rywalem z województwa mazowieckiego.

Facebook