Zmienne szczęście Juniorów

To był słodko gorzki czwartek dla naszych Juniorów. Klasa sportowa musiała uznać wyższość Staru Starachowice, który pokonał nasz zespół 1-2. Natomiast podopieczni Łukasza Gągorowskiego i Jerzego Marca urządzili sobie prawdziwe strzelanie w meczu ze Świtem Ćmielów.

Świętokrzyska I Liga Juniora Młodszego

Kl. Sportowa 2007/08

KKP Korona 1-2 Star Starachowice

Bramka: Stępień

Skład: Koryciński Fiuk, Długosz, Sala, Bator, Nowiński, Bryła, Majka, Stępień, Dziwoń, Schie, Gaweł, Rozmus, Ocios, Suliga, Vyshniak, Cygan, Susło.

Trenerzy Michał Stachura, Paweł Mech i Tomasz Jóźwik: W meczu ze Starem Starachowice tempo naszej gry i efektywność  działań zdecydowanie była na niskim poziomie. Do przerwy wynik był bezbramkowy. W drugiej połowie tracimy bramkę samobójczą. Otworzyliśmy się żeby odrobić straty lecz to przeciwnik wykorzystuje i jedna z kontr kończy się drugim trafieniem. Dopiero pod koniec meczu zdobywamy honorową bramkę. Musimy jak najszybciej przeanalizować to spotkanie i  wyciągnąć wnioski.

Okręgowa Liga Juniora Młodszego

Gr. Popołudniowa 2007/08

KKP Korona 17-1 Świt Ćmielów

Bramki: Żońca x2, Płatek x3, Kostucha, Obara, Foks, Pietrzykowski, Stępień A x6, Wyrozumski, Staniec.

Skład: Mikołaj Jastrzębski Kamil Foks Dawid Pietrzykowski Maksymilian Staniec Filip Stańczak Piotr Dąbrowski Szymon Żonca Emil Kostucha Jan Bieniek Oskar Płatek Krzysztof Obara Rez Oskar Petelicki Franek Brożyna Artur Sikora Adam Stępień Fabian Wyrozumski Alex Luśnia Jakub Czarnecki

Trener Łukasz Gągorowski i Jerzy Marzec: Wynik mówi wszytko o meczu, byliśmy bardzo skuteczni. Dobrze zmienialiśmy ciężar gry i przeciwnik miał problem z odbiorem, w tyłach też pewna gra naszych obrońców. Napastnicy mimo dobrej gry i skuteczności nie byli pazerni na piłkę tak jak bym oczekiwał. Kolejny mecz już we wtorek i musimy popracować nad koncentracja bo prowadzimy grę, przeciwnik wyprowadza akcje i jesteśmy zaskoczeni. Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie, każdy dał z siebie maksa i o to chodzi.

Facebook