ZŁOTO W TURNIEJU ELITE CUP W BIAŁEJ PODLASCE.

Cóż to był za weekend w wykonaniu rocznika 2010, który w bardzo mocno obsadzonym turnieju w Białej Podlasce zgarnął złote medale. Nasi zawodnicy otrzymali także nagrody indywidulane w postaci najlepszego bramkarza turnieju- Adam Łużniak, najlepszego napastnika- Jakub Chłopek, oraz najlepszego zawodnika drużyny- Oliwier Ostrowski.

Grupa eliminacyjna A:

Ursus Warszawa 0:3 KKP Korona

Bramki: Ostrowski ( rzut wolny ),  Bartusiak, Ostrowski as. Chłopek

Podlasie Biała Podlaska 0:0 KKP Korona

Karpaty Krosno 2:0 KKP Korona

Orlęta Radzyń Podlaski 1:2 KKP Korona

Bramki: Chłopek as. Płaza , Chłopek as. Kaczmarczyk

SMS Łódź 0:9 KKP Korona

Bramki: Ostrowski, Chłopek as. Fornalczyk, Ostrowski, Chłopek as. Płaza, Kaczmarczyk, Ostrowski as. Nowak, Grychowski, Dawid Janik as. Bartusiak, Grychowski

Grupa finałowa B:

DAP Dębica 0:1 KKP Korona

Sandecja Nowy Sącz 0:1 KKP Korona

Bramka: Dawid Janik

Hattrick Białystok 0:2 KKP Korona

Bramki: Płaza as. Bartusiak , Płaza as. Bartusiak

Półfinał:

Ursus Warszawa 0:0 KKP Korona

W rzutach karnych 0:2 – Ostrowski, Frankowicz

Finał

Akademia Perełki Puławy 1:1 KKP Korona

Bramka: Chłopek

W rzutach karnych 1:2 – Ostrowski, Frankowicz

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: W pierwszym  dniu  po  wyrównanej  rywalizacji udaje się nam zakończyć zmagania grupowe na drugim miejscu, które było premiowane awansem do grupy finałowej. Drugi dzień turnieju dostarczył wiele pozytywnych emocji.  Po dwóch wygranych pojedynkach z Sandecją Nowy Sącz oraz Hattrick Białystok i  jednej porażce z DAP Dębica meldujemy się  w  półfinale. O tym jak wyrównana była to faza turnieju świadczy fakt, że wszystkie pojedynki zostały rozstrzygnięte po serii rzutów karnych. Zarówno w meczu półfinałowym oraz finałowym nasz bramkarz staje na wysokości zadania broniąc cztery z pięciu rzutów karnych, zapewniając nam mistrzostwo.

Wielkie brawa dla całej drużyny za świetny występ na turnieju. Ciężka praca jaka została wykonana na treningach daje nam dziś zamierzony efekt. Dziękujemy również rodzicom za pomoc i wspaniały  doping.

Facebook