Zapowiedź weekendu w Centralnej Lidze Juniorów

Pomimo, że większość rozgrywek ligowych dobiegła końca, to nasze drużyny rywalizujące na poziomie Centralnej Ligi Juniorów nie mają jeszcze czasu na odpoczynek.

Juniorzy Młodsi w niedzielę udadzą się do Warszawy, aby zmierzyć się z tamtejszą Varsovią. Nasz przeciwnik plasuje się w środku stawki zajmując 7 miejsce z dorobkiem 24 punktów. W drużynie Michała Stachury panuje plaga kontuzji i chorób, ale mamy nadzieję, że chłopcy zagrają na 100 procent i przywiozą punkty z trudnego terenu.

W Centralnej Lidze Juniorów U-15 w ostatnim meczu w tej rundzie nasi zawodnicy podejmą na własnym terenie Wisłę Kraków. Goście w obecnym sezonie zajmują 5 miejsce i zgromadzili na swym koncie 20 „oczek”. Podopieczni Macieja Kwiatkowskiego i Karola Nieszporka tydzień temu dzięki remisowi 2-2 z Hutnikiem Kraków zapewnili sobie utrzymanie, ale z pewnością będą chcieli udanie zakończyć swoje zmagania.

Mecz pomiędzy KKP Korona a Wisłą Kraków odbędzie się w sobotę w samo południe na boisku sztucznym przy ul. Jeziorańskiego 53.

Facebook