Zakończenie rozgrywek Ligowych Orlików Starszych

W miniony weekend zakończyły się zmagania naszych drużyn w Orlikach Starszych. Gratulujemy naszym zespołom udanych występów i zapraszamy na krótką relację.

Gr. złota 2012/ Turniej ŚZPN Orlik Starszy Półfinał B

Drużyny: KKP Korona I, KKP Korona II, Champions Końskie, DAP Kielce (dwie drużyny), MKS Star Starachowice

Bramki: Kubik x2, Karpenko x5, Bugaj x5, Marzec x4, Bednarz, Kubik x2

KKP Korona I: Vyshniak, Kijanka, Adamczyk, Bednarz, Karpenko, Marzec, Bugaj, Kubik

Bramki: Redlica, Jabłoński, Kałandyk, Molasy, Barucha x3,

KKP Korona II: Kałandyk, Stróżyk, Barucha, Molasy, Warzecha, Jabłoński, Redlica

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Nasze zespoły zaprezentowały się z dobrej strony. W każdym spotkaniu chłopcy realizowali przedstawione im założenia dzięki czemu zyskali wyraźna przewagę nad przeciwnikami. Gratulujemy drużynie dobrego występu.

Gr. złota 2013/ Turniej ŚZPN Orlik Starszy Półfinał A

Drużyny: KKP Korona V, Orlęta Kielce (dwie drużyny), Hetman Włoszczowa

Bramki strzelali: Turek x 3, Skorupa x 2, Sorbian, Matys

Skład KKP Korona: Kępa Piotr, Korski Jacek, Matys Tomasz, Miliutin Ihor, Socha Filip, Sorbian Adam, Skorupa Filip, Turek Piotr

Komentarz trenerzy Karol Nieszporek i Michał Sarek: Ostatnie ,,ligowe” zmagania w tym sezonie za nami i można powiedzieć, że zakończyliśmy je bardzo pozytywnie. Chłopcy wykazali się dużą swobodą i kreatywnością, dobrze radzili sobie w różnych ustawieniach i na różnych pozycjach. Podsumowując występy na turniejach ŚZPN możemy powiedzieć, że gra w starszym roczniku była dla nas bardzo wartościowa, chłopcy z pewnością dzięki temu się rozwinęli. Wiemy jakie są nasze mocne strony, a także nad czym musimy pracować na treningach jeszcze mocniej. Dziękujemy Orlętom Kielce, Hetmanowi Włoszczowa i FA Jędrzejów za rywalizację!

Gr. srebrna 2012/ Turniej ŚZPN Orlik Starszy Półfinał C

Drużyny: KKP Korona III, KKP Korona IV, Korona S.A., Moravia Morawica, Piaskowianka Piaski, Astra Piekoszów

Skład KKP Korona III: Rochoń, Nikitskij, Siwek, Bartocha, Jończyk, Kumór, Ziółkowski, Majchrowski. 

Skład KKP Korona IV: Pitek, Szymczyk, Wójcik, Makowski, Różycki, Kasprzyk, Loranty, Ciężarkiewicz, Horbenko, Klicki. 

Trenerzy Marek Parzyszek i Karol Styrcz: To był ostatni do rozegrania turniej orlików starszych. Organizatorem była Astra Piekoszów. Tym razem przybyły wszystkie zespoły. To był w naszym wykonaniu najlepszy turniej. Graliśmy nasze mecze zarówno KKP Korona lll jak również KKP Korona IV bardzo widowisko jak również piłkarsko bardzo poprawnie. KKP Korona lll wygrał 5 meczów, a przegrał jedno spotkanie z Koroną S.A. 1:0. Wynik mógł być odwrotny ponieważ to my mieliśmy więcej okazji z gry. KKP Korona lV grał również poprawnie, ale zawodziła w ważnych momentach gry.

 

Facebook