Zakończenie obozu w Portugalii (dzień 5,6 i 7)

Dzień 5

Piątego dnia obozu, nasz zespół miał okazję zmierzyć się z drużyną Benfica Soccer Schools Cascais 2009

Benfica Soccer Schools Cascais 2009 1:4 KKP Korona 2010

Benfica Soccer Schools Cascais 2009 1:4 KKP Korona 2010

Bramki: Fornalczyk as. Kaczmarczyk Fornalczyk as. Kaczmarczyk Ostrowski ( rzut wolny) Chłopek as. Ostrowski

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: Mecz stał na wysokim poziomie, a tempo gry było imponujące. Widoczną przewagę fizyczną drużyny z Lisbony nasi zawodnicy niwelowali wola walki i determinacją. Oba zespoły stworzyły dużo dogodnych sytuacji, ale to my w tym meczu byliśmy skuteczniejsi. W pierwszej połowie dobrze dysponowany Bartosz Fornalczyk wykorzystuje dwie sytuację sam na sam z bramkarzem. Ozdobą meczu była bramka Oliwiera Ostrowskiego z rzutu wolnego. W ostatnich minutach meczu Jakub Chłopek który po fenomenalnym rajdzie z własnej połowy mija bramkarza i ustala wynik spotkania.

Ciąg dalszy piątego dnia to mini turniej Urban Soccer, gdzie zawodnicy podzieleni na drużyny rywalizowali na małych boiskach z bandami. Po obiedzie udali się na zasłużony odpoczynek na plaże, gdzie kąpieli w oceanie towarzyszyły liczne zabawy na plaży.

Towarzyski turniej na boisku z mini bandami

Dzień 6

W niedziele od samego rana chłopcy zwiedzili centrum miasta oraz odbyli spacer po wybrzeżu. Następnie udali się na zakupy, gdzie można było nabyć pamiątki z wyjazdu. Nieco później nadeszła pora na odwiedziny w oficjalnych sklepach kibica Benfiki i Sportingu umiejscowionych na terenie stadionów. Zawodnicy mieli okazje kupić koszulki meczowe klubów z Lizbony, a trenerzy mają nadzieję że takie trykoty z nazwiskami ich podopiecznych  trafią kiedyś do sprzedaży w sklepach kibica Benfiki lub Sportingu. Wieczorna regeneracja na basenie zakończyła ten wspaniały dzień.

Regeneracja jest bardzo ważna

Dzień 7

W poniedziałek po śniadaniu chłopcy udali się na lotnisko. Słonecznej Portugalii mówimy do zobaczenia bo część chłopców zarzekała się że jeszcze tu wrócą!

Dziękujemy Panu Bartkowi Kubicy za pomoc w organizacji wyjazdu i pełen profesjonalizm

Facebook