Zakończenie ligi w trampkarzu Młodszym

10 meczów i 10 zwycięstw tak klasa sportowa rocznika 2009 zakończyła zmagania w ŚLTM nie dając szans rywalom. Brązowy medal w ŚLTS wywalczyli podopieczni Rafała Kruka, którzy zagrali bardzo dobre spotkanie z drużyną z Sandomierza.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

KKP Korona 4-0 Wisła Sandomierz

Bramki: Jacek Bilski 2, Natanel Jaros 2.

Skład: Osiński, Iwan, Skowroński, Białek, Krzyżanowski, Popeć, Ryś, Jaros, Dębiec, Bilski, Wypych, Ksel, Czwartosz, Kmietowicz, Kondras, Stachurski, Kubik,

Trener Rafał Kruk: Był to ostatni mecz ligowy w roli gospodarza.Chcieliśmy bardzo go dobrze zagrać i pewnie wygrać. Zawodnicy w dniu dzisiejszym sprawili sobie i mnie wiele radości. Grali z dużym zaangażowaniem. Wiele razy łapałem się za głowę bo w pierwszej połowie stworzyliśmy wiele sytuacji żeby prowadzić wysoko, ale pilka ciągle mijała światło bramki. W drugiej połowie moi zawodnicy mocniej przycisnęli rywala zwłaszcza pod ich bramką. Brawo za ten mecz który był jednym z lepszych w tym sezonie. Gratulacje dla zespołu!

KKP Korona II 2–2  GKS Nowiny

Bramki: Sadłocha, Sikorski

Asysty: Piotrowski, Bojek

Skład: Nosek, Ocios, Sikorski, Jugo, Bojek, Hańćko, Żyła, Piotrowski, Moczulis, Błaszczyk, Gołacki, Sadłocha

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu, mieliśmy inicjatywę, przeważaliśmy piłkarsko na boisko i stworzyliśmy sobie kilka sytuacji bramkowych. Jednak wykorzystaliśmy tylko jedną z nich, co się zemściło w drugiej połowie. Na początku drugiej połowy tracimy w dość łatwy sposób dwie bramki i od nowa z mozołem szukamy kolejnych bramek. Po ładnej akcji i prostopadłym podaniu strzelamy bramkę wyrównującą i przez chwilę gramy w przewadze jednego zawodnika. Później sami dostajemy czerwoną kartkę i obie drużyny grają po dziesięciu. W ostatnim kwadransie mamy swoje sytuacje do strzelenia zwycięskiej bramki, jednak słaba skuteczność pod bramką rywala w tym dniu spowodowała, że tylko remisujemy ten mecz.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

KKP Korona II 4–1  DAP Kielce

Bramki: Żyła 2, Kwiatek, Kaleta

Asysty: Kaleta 2, Michalski, Bracha

Skład: Molęda, Krakowiak, Kaleta, Biadun, Kwiatek, Żyła, Michalski, Łataś, Ryś, Bracha, Popiel, Nosek, Kubicki,

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Mecz pod nasze dyktando, szybko strzelone bramki ustawiły i uśpiły mecz. W drugiej połowie nie działo się zbyt wiele obydwie drużyny strzeliły po jednym golu a całe spotkanie zakończyło się naszym pewnym zwycięstwem.

Korona S.A 10-0 KKP Korona I

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. Nasza gra w defensywie pozostawiała wiele do życzenia. W ataku również mieliśmy spore problemy nad skonstruowaniem akcji. Szkoda, że tak kończymy tą rundę, ale dziękuje chłopcom za wysiłek który włożyli w cały sezon.

Facebook