Żaki Starsze zainaugurowały turnieje ŚZPN

Grupa srebrna rocznika 2015 w dniu wczorajszym udała się do Jędrzejowa na pierwszy turniej w ramach rozgrywek prowadzonych przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej.

W turnieju wzięły udział zespoły: KKP Korona III, KKP Korona IV, Orlęta Kielce III, Orlęta Kielce IV, Naprzód Jędrzejów I, Naprzód Jędrzejów II

Bramki dla KKP Korona zdobyli: Bakalarz x2, Buczkowski x2, Góźdź x2, Kolasa x2, Krzysztoszek x2, Mika, Moćko x3, Paluch x1, Sałkiewicz x1, Słoń x3, Sobaś x1.

Skład KKP Korona: Bakalarz, Buczkowski, Góźdź, Kolasa, Krzysztoszek, Kleszowski, Ksel, Lisowski, Mech, Mika, Mizera, Moćko, Paluch, Pindral, Sałkiewicz, Słoń, Sobaś, Strzygowski.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Dobry turniej w naszym wykonaniu. Na duży plus po raz kolejny decyzyjność zawodników, którzy nie boją się podejmować pojedynków 1×1, uderzać na bramkę przeciwnika. Coraz lepiej wychodzi nam także gra w przewadze, gdzie potrafimy stwarzać groźne sytuacje i kończyć je bramką lub strzałem. Niestety dalej część zawodników jest za mało skoncentrowana przez co nasze ustawienie nie zawsze jest poprawne i ułatwiamy zadanie rywalom.

Facebook