Żaki Młodsze w akcji!

Grupa złota rocznika 2015 miała okazję w sobotę udać się do Rzeszowa na wartościowe gry kontrolne z zespołem Resovii. Natomiast chłopcy z grupy srebrnej rozegrali w Kielcach drugi turniej w ramach rozgrywek organizowanych przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej.

Grupa Złota

Resovia Rzeszów – KKP Korona

Skład: Bębenek, Buras, Dziubiński, Jamorski, Kania, Krężołek, Kisiel, Komorowski, Kolman, Małkiewicz, Raczkowski, Salwa, Szczukiewicz, Szymczuch, Tutaj.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Chłopcy zostali podzieleni na dwa boiska i dzięki temu mogliśmy zapewnić im dużo minut grania. Niestety po raz kolejny nie „wchodzimy” dobrze w mecz, i tracimy kilka bramek po naszych błędach. Na szczęście zawodnicy z każdą kolejną minutą grają coraz lepiej i mecz jest niezwykle wyrównany. Zaczynamy podejmować dużo pojedynków 1×1, oraz szukać wolnych przestrzeni co skutkuje zdobyciem kilku goli pięknej urody. Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie. Była to bardzo wartościowa potyczka z silnym przeciwnikiem.

Grupa srebrna

KKP Korona III – DAP Kielce II

Bramki: Moćko, Paluch, Słoń x2

KKP Korona III – DAP Kielce I

Bramki: Sałkiewicz x3, Paluch, Moćko

KKP Korona III – Orlęta Kielce

Bramki: Buczkowski x2, Słoń

KKP Korona III – Astra Piekoszów

Skład: Buczkowski, Chodorek, Krzysztoszek, Moćko, Paluch Pindral, Sałkiewicz, Słoń.

KKP Korona IV – DAP Kielce I

Bramka: Kula

KKP Korona  IV – DAP Kielce II

Bramka: Bakalarz x3, Lisowski

KKP Korona IV – Astra Piekoszów

Bramka: Lisowski

KKP Korona IV – Orlęta Kielce

Skład: Bakalarz, Góźdź, Kolasa, Kula, Ksel, Lisowski, Mech, Strzygowski, Trojan, Wydra.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Dobry turniej w naszym wykonaniu. Bardzo cieszy nas to, że działania na treningu chłopcy potrafią przełożyć na mecze i turnieje. Jakość naszej gry jest coraz większa dzięki podejmowaniu dobrych decyzji. Na pewno Ci chłopcy mogą być jeszcze lepsi i cały czas będziemy nad tym pracować. Dziękujemy za zaangażowanie i walkę.

Facebook