Wysokie zwycięstwo Młodzików Młodszych

Drugi mecz grupy srebrnej w rozgrywkach i drugie pewne zwycięstwo. Pomimo satysfakcjonującego końcowego wyniku, trenerzy nie byli zadowoleni ze skuteczności u swoich zawodników.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Młodszego

Gr. srebrna 2011

KKP Korona II 6–0 DAP Kielce

Bramki: 2x Wrzecionowski, Branewicz, Barański, Kowalski, Piróg.

KKP Korona: Kierzkowski, Wielgo, Orłowicz, Sobczyński, Kułaga, Piróg, Wrzecionowski, Paluch, Szymoniak, Straszewski, Branewicz, Skotnicki, Kowalski, Gawlik, Iwan, Detka, Barański, Banasik.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Od pierwszej minuty jesteśmy stroną przeważającą, stosujemy wysoki pressing, nie pozwalamy przeciwnikowi na zbyt wiele. Gramy uważnie w każdej z formacji i co chwilę tworzymy zagrożenie pod bramką przeciwnika. W 1 połowie tworzymy kilkanaście sytuacji do zdobycia  bramki, z czego wiele sytuacji 100 %. Niestety nasza słaba skuteczność oraz bardzo dobra gra bramkarzu DAP-u przekłada się na wynik bezbramkowy. W drugiej połowie sytuacja na boisku nie ulega zmianie, kilka podpowiedzi w przerwie przekładają się na lepsze zachowanie naszych zawodników pod bramką przeciwnika.  Zdobyty gol jeszcze bardziej motywuje nasz zespół do kolejnych ataków. Tworzymy sobie mnóstwo sytuacji. Kilka z nich zamieniamy na bramki. Musimy w najbliższym czasie popracować oraz skupić się na lepszej finalizacji akcji. Jeszcze raz gratulacje dla całego zespołu za kolejny bardzo dobry mecz.

Facebook