Wysokie zwycięstwo CLJ U-15 w drugim sparingu

Zawodnicy KKP Korona Kielce CLJ U-15 odnieśli efektowne zwycięstwo w drugim meczu kontrolnym w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej.

KKP Korona Kielce 5:1 Broń Radom
Bramki: Bębenek, Molisak, Wieczorek, Rola, Kot

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura, Tomasz Jóźwik:
„Pomimo bardzo trudnych warunków spowodowanych śliską nawierzchnią boiska nasz zespół rozegrał dobry mecz. W pierwszej połowie nasza gra była na zadowalającym poziomie, zagrażaliśmy bramce rywali, tworząc dogodne sytuacje do zdobycia bramek. W drugiej części spotkania chcieliśmy zbyt szybko kreować sytuacje strzeleckie, przez co mecz stał się zbyt chaotyczny. Dziękujemy chłopcom za zaangażowanie i gratulujemy zwycięstwa.”

Przed zespołem kolejne mecze kontrolne oraz dalsza praca w okresie przygotowawczym.

Facebook