Wysoka forma Młodzików Młodszych

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się nasi młodzicy młodsi, którzy wygrali dwa z trzech swoich meczów. Trenerów cieszy przede wszystkim ich dobra gra, która przekłada się na dużo sytuacji pod bramką przeciwnika.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

Gr. złota 2011

KKP Korona I 2–0 PAS Skarżysko

Bramka: Gil, Glibowski

KKP Korona I : Kukla, Paluch, Bębenek, Nowacki, Wira, Zajęcki, Gil, Kuziel, Glibowski, Tomaszewski, Majcherczyk, Kowalewski, Raczyński,

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura:  Jesteśmy zadowoleni z postawy naszego zespołu w tym meczu. Szczególnie w pierwszej połowie spotkania jakość naszej gry stała na bardzo wysokim poziomie. Cieszą nas także coraz lepsze działania indywidualne w fazie ataku które pozwoliły nam stworzyć bardzo dużo sytuacji bramkowych. Gratulujemy chłopcom zwycięstwa.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Młodszego

Gr. Srebrna 2011

FA Jędrzejów 1–9 KKP Korona II

Bramki: 3x Skotnicki, 2x Wrzecionowski, Piróg, Włudyga, Wielgo, Kułaga.

KKP Korona: Kierzkowski, Wielgo, Orłowicz, Sobczyński, Kułaga, Piróg, Wrzecionowski, Paluch, Szymoniak, Straszewski, Branewicz, Kot, Półtorak, Widłak, Sztuka, Skotnicki, Dzierżak, Włudyga.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Był to bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Od samego początku kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Stosujemy wysoki pressing, odbieramy dużo piłek, tworzymy wiele sytuacji bramkowych. Wygrywamy wiele pojedynków 1×1. Bardzo dobrze działamy również w obronie. Nie dopuszczamy przeciwnika na naszą połowę. Na przerwę schodzimy prowadząc 3:0. Druga połowa to już całkowita dominacja nad przeciwnikiem naszego zespołu. Ozdobą spotkania była bramka Maćka Skotnickiego, który uderzeniem z dystansu trafia w „okienko”. Po jednym z wybić drużyny z Jędrzejowa, brak asekuracji doprowadza do faulu w polu karnym z naszej strony, co przełożyło się na straconą bramkę z rzutu karnego. Musimy uczulić chłopaków, by byli skoncentrowani od pierwszej do ostatniej minuty w najbliższych spotkaniach. Jeszcze raz gratulacje dla całej drużyny za bardzo dobry mecz.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

Gr. brązowa 2011

KKP Korona 0–2 Orlęta Kielce

KKP Korona: Zbróg, Kozera, Cielibała, Kowalik, Szustak, Józefik, Żesławski, Wicha, Cieślak, Długosz, Widliński, Gałat, Baran, Prędotka, Musiał, Bień.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: To nie był najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Niektórzy z chłopaków wyglądali na zestresowanych pierwszą kolejką ligową. Popełniamy proste błędy techniczne, przegrywamy pojedynki 1×1 w ataku i w obronie. Pomimo tego w 1 połowie stwarzamy sobie kilka sytuacji 100 % których nie jesteśmy w stanie zamienić na bramkę. Na przerwę schodzimy przegrywając 1:0. Bramkę tracimy po golu samobójczym po nieszczęśliwej próbie zablokowania dośrodkowania. Druga odsłona była bardzo podobna do pierwszej. Wyrównana gra w środku pola, po kilka sytuacji bramkowych z jednej jak i z drugiej strony. Niestety to przeciwnik pod sam koniec zdobywa drugiego gola z rzutu wolnego po naszym błędzie przed polem karnym. Musimy uczulić chłopców na większą koncentrację oraz większą pewność siebie w kolejnych spotkania. Do poprawy również otwarcie gry, które tego dnia nie wyglądało dobrze.

 

Facebook