Wyróżnienia dla trenerów KKP Korona!

W miniony piątek w Hotelu Tęczowy Młyn odbyła się uroczysta Wigilia Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. Mnóstwo osób ze środowiska piłkarskiego mogło spotkać się tego dnia, aby podzielić się opłatkiem i miło spędzić czas na rozmowach.

ŚZPN w tym dniu wyróżniał także wiele osób za działalność na rzecz Świętokrzyskiej Piłki. W tym gronie nie zabrakło trenerów KKP Korona.

Jednym z pierwszych na scenę wyszedł Michał Kostucha, który z rąk Prezesa ŚZPN odebrał nagrodę im. Wita Bryły „Trener – Wychowawca Młodzieży”. Jest to forma uhonorowania trenerów i instruktorów – wychowawców młodego pokolenia piłkarzy na wszystkich szczeblach rozgrywkowych. Nagrodzone zostają osoby prezentujące wysokie walory etyczne i będące właściwymi wzorcami do naśladowania dla młodego pokolenia.

Następnie z rąk Pana Prezesa Mirosława Malinowskiego złoty medal PZPN odebrał trener Jerzy Marzec. Wyróżnienie to mogą dostać osoby, za wieloletnią działalność społeczną w sporcie piłkarskim. W przypadku złotego medalu to minimum 40 lat działalności. Jak zawsze trener Jerzy Marzec z uśmiechem i żartem odebrał nagrodę a przy tym w swoim przemówieniu rozbawił sporą część zaproszonych gości.

Naszym trenerom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych odznaczeń i wyróżnień.

Zdjęcia: ŚZPN/ Krzysztof Klimek

Facebook