WYGRANE TRÓJKI ROCZNIKA 2015!

W dniu 22 maja grupa złota rocznika 2015 wzięła udział w Turnieju Trojek Piłkarskich. Drużyna została podzielona na 4 drużyny tak by każdy z młodych piłkarzy mógł pograć i zdobywać cenne doświadczenie. Chłopcy mieli okazje mierzyć się z takimi drużynami jak: Nowińska Akademia Futsalu, Astra Piekoszów, Orlęta Kielce czy Moravia Morawica. Dwie drużyny KKP Korony awansowały do półfinałów, a w finale pewnie pokonaliśmy bardzo mocną ekipę z Piekoszowa.

KKP Korona: Julek Szymczuch, Patryk Kisiel, Gucio Szczukiewicz, Mikołaj Roszczypała, Bartek Buras, Tymek Bębenek, Natan Mazur, Olek Kania, Kajtek Salwa, Szymek Sosnowski, Tymek Raczkowski, Wojtek Dziubiński, Karol Komorowski, Marcin Trojan, Wojtek Jamorski, Adam Tutaj.

Trenerzy Marlena Kasprzyk i Maria Tarczyńska: Intensywny weekend w wykonaniu grupy złotej rocznika 2015. Po wyczerpującym sobotnim turnieju w Krakowie, w niedziele wzięliśmy udział w Turnieju Trójek Piłkarskich w Bilczy. Pokazaliśmy się na nim z dobrej strony, choć po chłopcach było widać zmęczenie z dnia poprzedniego. Turniej zaliczamy do udanych bo najważniejsze jest kolejne doświadczenie jakie zbierają nasi zawodnicy. Oczywiście niezmiernie cieszymy się ze zwycięstwa i gratulujemy chłopcom. Brawa należą się wszystkim zawodnikom grupy złotej, którzy dzielnie walczyli i wspierali się wzajemnie w drodze po zwycięstwo. Rodzicom dziękujemy za dwa wspólne dni i pełen profesjonalizm oraz świetna współpracę z nami. Organizatorom Turnieju Trójek Piłkarskich bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

Facebook