WYGRANE MECZE W TRAMPKARZU MŁODSZYM

W zaległym spotkaniu pomiędzy naszymi zespołami lepsi okazali się chłopcy z rocznika starszego. Natomiast w minionej kolejce obie nasze drużyny odniosły zwycięstwa ze swoimi rywalami.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

KKP Korona I 3–0 Star Starachowice

Bramki: Mazur, Bojek, Sadłocha (k)

Asysty: Błaszczyk, Żyła

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Mikołaj Pełka: Atomowy początek w naszym wykonaniu, już pierwsza akcja kończy się bramką po świetnej akcji Błaszczyk-Mazur. W piątej minucie kolejny gol po akcji bocznym sektorem boiska Żyła-Bojek. Po szybko strzelonych bramkach chłopcy zdecydowanie zwolnili tempo gry i długimi minutami nic się ciekawego nie działo na boisku. Zbyt duże odległości pomiędzy zawodnikami wykorzystali goście stwarzając sobie sytuacje bramkowe. Druga połowa zdecydowanie pod nasze dyktando jednak mało stwarzaliśmy sobie akcji bramkowych. Wynik spotkania ustalamy po rzucie karnym i zasłużenie wygrywamy całe spotkanie.

KSZO Ostrowiec 0-7 KKP Korona II

Bramki: Nowakowski 2, Bogdański 2, Nowak 2, Bilski.

Skład: Nowak -Iwan Nasternak Białek Nowak Czwartosz Kasperkiewicz Nowakowski Serafin Bogdański Janiak oraz po przerwie Krzemiński, Dębiec,Bilski, Popeć, Kartasiński.

Trenerzy Rafał Kruk i Szymon Szymaszek: Chłopcy pokazali profesjonalizm w tym meczu.

I mimo nieobecności kilku zawodników z pierwszej jedenastki zainkasowali pewnie trzy punkty będąc zdecydowanie drużyną lepszą

Zaległe spotkanie

KKP Korona II 5-1 KKP Korona I

Bramki KKP Korona II: Michał Nasternak 2, Daniel Zieja, Kuba Bogdański 2

Asysty KKP Korona II: Kacper Nowakowski, Dawid Czwartosz 2, Karol Krzemiński .

Skład KKP Korona II: Nowak Białek Zieja Nowak Iwan Serafin Nasternak Nowakowski Bogdański Janiak Popeć, po przerwie Czwartosz Kasperkiewicz Krzemiński Ksel

Bramki KKP Korona I: Kwiatek

Asysty KKP Korona I: Żyła

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Mikołaj Pełka: Pierwsza połowa mimo że przegrywaliśmy jedną bramką znakomita w naszym wykonaniu. Graliśmy szybko, do przodu, kombinacyjnie, z pierwszej piłki i mieliśmy cały czas inicjatywę. Największym mankamentem w grze była skuteczność. W drugiej połowie doprowadzamy do wyrównania i gdy wydaję się, że będziemy szukać kolejnych bramek, starsi chłopcy wykorzystują nasze błędy indywidualne i szybko strzelają dwie bramki. Po dwóch szybkich ciosach próbujemy jeszcze podjąć walkę jednak po dwóch kontrach tracimy bramki i schodzimy z boiska pokonani. Na pewno w tym meczu zasłużyliśmy zdecydowanie na coś więcej, szkoda nie wykorzystanych sytuacji z pierwszej połowy. Również brak koncentracji i zimnej głowy w kluczowych momentach drugiej połowy miał wpływ na końcowy wynik..

Trener Rafał Kruk i Szymon Szymaszek: Pierwsza połowa nie wskazywała na zwycięstwo naszej drużyny, ponieważ zawodnicy z rocznika 2009 wysoko postawili poprzeczkę.  Mimo naszego prowadzenia to przeciwnik przeważał. W drugiej połowie wszystko się odmieniło. Rozpoczęliśmy od mocnych ataków i to poskutkowało dużą ilością goli. Brawo!

Facebook