Wygrana w Młodziku Starszym i sparing gr. brązowej 2013/14

Pewna wygrana grupy srebrnej 2011 w kolejnym meczu ligowym bardzo cieszy. Z coraz lepszej strony pokazują się także w sparingach podopieczni Bartka Lewandowskiego i Kacpra Kubickiego.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

Grupa Srebrna 2011

Champions Końskie 2–5 KKP Korona II

Bramki: 2x Długosz, Kot, Skotnicki, Piróg.

KKP Korona: Widłak, Straszewski, Sobczyński, Kierzkowski, Orłowicz, Branewicz, Banasik, Barański, Marcinkowski, Kułaga, Wielgo, Szymoniak, Kot, Skotnicki, Piróg, Długosz, Wrzecionowski, Paluch, Włudyga.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Dobry początek w naszym wykonaniu. Szybko zdobywamy bramkę i tworzymy kolejne sytuacje. Do zmiany połów jesteśmy stroną dominującą , niestety tracimy bramkę po naszym błędzie. Druga odsłona to również przewaga naszego zespołu. Dobrze funkcjonujemy w budowaniu akcji oraz szybko odbieramy piłkę co przekłada się na zagrożenie pod bramką przeciwnika. Musimy zwrócić uwagę na zachowania w obronie ponieważ tracimy bramki po naszych błędach.

Gr. brązowa 2013/14 – mecz kontrolny

Moravia Morawica – KKP Korona

Skład: Aleksander Urbanowski, Nikodem Kosecki, Jan Kowalczyk, Roman Wojcieszek, Piotr Wicha, Jacek Jung, Michał Jedliński, Marek Trojan, Kacper Jas, Daniel Błoński, Adam Kowalski, Witold Zając, Franciszek Zając, Bartosz Lipski, Piotr Pawlaczyk, Dorian Karczewski, Oskar Klimas, Adrian Kuca

Trenerzy Bartek Lewandowski i Kacper Kubicki: Mimo porażki chłopcy pokazali się z pozytywnej strony w tym meczu i nie poddawali się do ostatniej minuty. Tworzyliśmy wiele sytuacji pod bramką rywala, ale byliśmy bardzo nieskuteczni. Strzały były za lekkie lub niecelne. Gra była dosyć wyrównana, ale to przeciwnik lepiej finalizował swoje akcje. W odpowiednich momentach zabrakło doskoku, przez co pozwoliliśmy rywalom na kilka ładnych goli z dystansu. Był to kolejny cenny sparing i kolejne doświadczenie dla naszych młodych zawodników. Dziękujemy kolegom z Moravii za rywalizację i czekamy na kolejne mecze.

Facebook