Wygrana w derbach!

Skuteczność- to słowo nasi trenerzy przez kolejny tydzień będą powtarzać swoim podopiecznym w każdym możliwym momencie. Wygrana w derbach może cieszyć, ale już brak chłodnej głowy zemściła się na podopiecznych Cezarego Jesiołowskiego i Mariusza Słabiaka, którzy musieli zadowolić się jednym punktem.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

KKP Korona II 5–0 Korona Kielce SA

Bramki: Bojek 2, Żyła, Krakowiak, Gołacki

Asysty: Żyła, Bojek, Sadłocha, Błaszczyk

Skład: Domagała, Nosek, Gołacki, Żyła, Kwiatek, Bojek, Sadłocha, Moczulis, Hańćko, Krakowiak, Piotrowski, Kaleta, Błaszczyk, Michalski

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: „Najmniejszy wymiar kary” albo „Festiwal nieskuteczności” tak mogłyby brzmieć nagłówki prasowe do tego meczu. Chłopcy świetnie podeszli do tego spotkania pokazując prawdziwy charakter, ale przede wszystkim świetną grę od samego początku do końca meczu, nie pozostawiając złudzeń kto był lepszy. Cała drużyna konsekwentnie realizowała nasze zasady gry, a w drugiej połowie widać było już zdecydowaną dominację pod względem piłkarskim i fizycznym. Brawa dla całej drużyny.

KKP Korona I 2-2 Kszo Ostrowiec

Bramki: Malinowski, Kwiatkowski

Trener Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: W pierwszej połowie, spotkanie było na naszą korzyść. Po 2 strzelonych bramkach schodziliśmy na przerwę z dużą przewagą. Druga odsłona bardziej wyrównana, a 3 poprzeczki przeszkodziły nam w strzeleniu następnych bramek. Przeciwnik wykorzystał swoje dwie sytuacje i niestety z dużym niedosytem kończymy ten mecz remisem. Brawo drużyna za zaangażowanie i podjęcie walki!

Facebook