Wygrana w derbach na zakończenie Ligi w trampkarzach

Nasi Trampkarze zakończyli zmagania ligowe. W trampkarzu starszym po ciężkich bojach udało się wywalczyć utrzymanie. Natomiast młodsi koledzy stanęli na drugim i trzecim stopniu podium. Brawo!

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

KKP Korona 1-7 Neptun Końskie

Bramka: Kobierski

Trener Cezary Jesiołowski: Przegrywamy spotkanie u siebie z dużą przewagą przeciwnika, nie byliśmy w stanie podjąć walki w żadnym aspekcie, MKS w każdej strefie boiska miał ogromną przewagę zwłaszcza w naszym polu karnym. Pozytywnym aspektem tego dnia było nasze utrzymanie się w lidze, zostajemy w Najwyższej klasie rozgrywkowej Trampkarza Starszego w naszym województwie.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

Star Starachowice 3-3 KKP Korona I

Bramki: Piekoszewski as. Kaczmarczyk, Płaza as. Bartusiak, Grychowski

Skład: Bartusiak Stanisław, Chochulski Oskar, Grychowski Alan,  Kaczmarczyk Adam, Lisowski Jakub, Kamil Łach, Wojdalski Miłosz, Dawid Janik, Łużniak Adam, Piekoszewski Oliwier, Płaza Bartłomiej, Szymczuch Antoni, Matczak Wojciech, Piotr Ślęzak, Bartosz Fornalczyk.

Trener Paweł Mech i Karol Dziedzic: Bardzo słaba pierwsza połowa w naszym wykonaniu, gdzie szybko tracimy bramkę na 1-0. Po kilku minutach doprowadzamy do remisu po stałym fragmencie gry,  lecz zespół gości bardzo szybko odpowiada kolejnymi  dwoma trafieniami  po naszych indywidualnych błędach. W drugiej połowie udało nam się stworzyć kilka sytuacji pod bramką przeciwnika  i doprowadzić  do wyrównania.

Korona S.A 3–6 KKP Korona II

Bramki: Grad x2, Kózka x2, Mikina, Szczepanik

Trener Michał Kostucha i Michał Stachura: To był jeden z naszych najlepszych meczów w tej rundzie. Dzięki wysokiemu pressingowi, przeciwnik miał spore problemy z rozegraniem piłki. Świetne działania w defensywie, gdzie podwajaliśmy gospodarzy spowodowały, że mogliśmy cieszyć się z końcowego rezultatu. Gratulacje dla zespołu i dziękujemy za udaną rundę jesienną.

KKP Korona III 2-7 KKP Korona II

Bramki KKP Korona II: Kózka x2, Grad x2, Dudek x2, Szczepanik

Bramki KKP Korona III: Smolarczyk, Pokrzepa

Trener Michał Kostucha i Michał Stachura: Dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu. Dobrze funkcjonowaliśmy w fazie ataku, gdzie chłopcy wykazywali się sporą kreatywnością pod bramką przeciwnika. W obronie mogliśmy zachować większą koncentrację, ale całe spotkanie możemy zapisać na plus.

Trener Tomasz Detka: Ostatni mecz w tej rundzie, w którym w niektórych fragmentach gry zagraliśmy poprawnie. Chcemy, aby takich sytuacji w meczu było jednak zdecydowanie więcej. W okresie zimowym mamy zamiar ciężko pracować, aby na wiosnę prezentować się jeszcze lepiej.

 

Facebook