Wygrana w Derbach Kielc!

To była udana kolejka ligowa w wykonaniu naszych Trampkarzy. Cieszy wygrana w derbach Kielc, gdzie spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie. Za trzy punkty zagrała także grupa złota 2011, a trampkarzom starszym udało się zdobyć punk w starciu z Wisłą Sandomierz.

Świętokrzyska I liga Trampkarza Starszego

KKP Korona 1-1 Wisła Sandomierz

Bramka: Wójcik

Trener Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak:  Pierwsza połowa to bardzo dużo walki w środku pola, przeciwnik ograniczał się do atakowania tylko poprzez długie zagrania w nasze pole karne, co skutkowało wieloma sytuacjami podbramkowymi. Tego dnia nasz bramkarz był jednak w bardzo dobrej formie i wybronił kilkanaście sytuacji dzięki temu straciliśmy tylko 1 bramkę. Mieliśmy w drugiej połowie meczu kilka dogodnych okazji do strzelenia gola, ale udało się raz umieścić piłkę w siatce stąd wynik remisowy.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

Gr. złota 2010

Korona S.A 2-3 KKP Korona I

Bramki: Chochulski as. Kaczmarczyk , Chochulski as. Ostrowski , Chłopek as. Piekoszewski

Skład: Bartusiak Stanisław, Chochulski Oskar, Frankowicz Marcel, Sikora Adam, Grychowski Alan, Chłopek Jakub, Kaczmarczyk Adam, Lisowski Jakub, Kamil Łach , Wojdalski Miłosz, Dawid Janik, Łużniak Adam, Ostrowski Oliwier, Piekoszewski Oliwier, Płaza Bartłomiej, Szymczuch Antoni, Matczak Wojciech, Piotr Ślęzak

Trenerzy Paweł Mech i Karol Dziedzic: Mecz z Korona S.A stał na bardzo wysokim poziomie. Nasza drużyna bardzo dobrze przygotowała się do tego meczu i zawodnicy w  100%  zrealizowali założenia taktyczne. Byliśmy wzorowo zorganizowani w poszczególnych fazach gry i już w 2 minucie meczu po wysokim skoku pressingowym zdobywamy bramkę. W Drugiej  połowie po  dwóch atakach szybkich dokładamy kolejne dwa trafienia.  Jesteśmy zadowoleni z jakości gry chłopców  w szczególności ze skuteczności pod bramką przeciwnika. Cieszymy się  że zawodnicy przekładają aspekty które realizujemy w treningu na mecz i ciągle się rozwijają.

Gr. złota 2011

KKP Korona 6–2 MKS Star Starachowice

Bramki:3xMajcherczyk, 2xGrad, Kowalewski.

KKP Korona: Marcin Kukla, Patryk Pedrycz, Aleks Gębski, Igor Wira, Olivier Latała,

Adam Kózka, Tymoteusz Glibowski, Jan Dudek, Olaf Bębenek, Jakub Kruk, Franciszek Czekaj, Antoni Paluch, Mikołaj Kowalewski, Michał Domagała, Karol Majcherczyk, Maciej Szczepanik, Franciszek Grad, Piotr Raczyński.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura, Marcin Gawron: Pewne zwycięstwo naszego zespołu. Możemy być szczególnie zadowoleni z przebiegu pierwszej połowy w której  nasza gra stała na bardzo wysokim poziomie. W drugiej części spotkania jakość naszych działań spadła co skutkowało utratą bramek. Dziękujemy chłopcom za zaangażowanie i gratulujemy im wygranej.

Gr. srebrna 2010

KKP Korona III 1-4 Kszo Ostrowiec

Bramka: Maksym Kasperek

Trener Tomasz Detka: Porażka 1:4 po indywidualnych błędach zawodników wynikające z braku ogrania. Zespół grał zgodnie z nakreślonymi założeniami. Wyróżniającymi się zawodnikami byli Radomski, Kasperek, Gonciarz, Daleszak.

 

Facebook