Wygrana rocznika 2011 w turnieju w Łodzi

Gr. złota 2011 się nie zatrzymuje i po bardzo udanym sezonie ligowym, na zakończenie udała się do Łodzi na silnie obsadzony turniej, z którego przywozi złote medale! Warto dodać, że królem strzelców został Franciszek Grad. Gratulacje!

KKP Korona  3–2 SMS Łódź

Bramki: Grad, Raczyński, Czekaj.

KKP Korona  1–4 WKS ŚLĄSK Wrocław

Bramka: Grad

KKP Korona  4–0 VARSOVIA Warszawa

Bramki: 2xGrad, Mikina, Domagała.

KKP Korona  0–0  WARTA Poznań

KKP Korona  3–0 ŁKS Łódź   

Bramki: 2x Grad, Domagała.

KKP Korona  2–1 LECHIA Gdańsk

Bramki: Gębski, Majcherczyk.

KKP Korona  2–1 CRACOVIA Kraków

Bramki: Raczyński, Grad.

KKP Korona Kielce : Czekaj Franciszek, Domagała Michał, Gębski Aleks, Latała Olivier, Kukla Marcin, Piotr Mikina, , Grad Franciszek, Glibowski Tymoteusz, Raczyński Piotr, Wira Igor, Bębenek Olaf, Kruk Jakub, Paluch Antoni, Majcherczyk Karol, Kowalewski Mikołaj.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: W miniony weekend nasza drużyna z rocznika 2011  uczestniczyła w prestiżowym  turnieju w Łodzi. Podczas rozgrywek na tle wymagających drużyn chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Jesteśmy szczególnie zadowoleni z jakości gry którą prezentował nasz zespół. W ostatecznej klasyfikacji zajmujemy pierwsze miejsce, a dodatkowo nasz zawodnik Franciszek Grad został królem strzelców turnieju. Gratulujemy chłopcom osiągniętego rezultatu  i dziękujemy rodzicom za pomoc w trakcie trwania turnieju.

Facebook